Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İphone 5 tedariklerim başlamıştır...

sahininden.com olsa anlarım da burası birimize yardımcı oldugumuz bi site degıl mı acaba???
Kaça satıldıgı resmi sitesinde yer alan bi telefon için o rakamı ben şahsen burada yazamazdım...

sahininden.com olsa anlarım da burası birimize yardımcı oldugumuz bi site degıl mı acaba???
Kaça satıldıgı resmi sitesinde yer alan bi telefon için o rakamı ben şahsen burada yazamazdım...

anlayamadım ben bunu? gayet iyi bi fiyat yazmış? 3500 tl civarlarında olması lazım şu an.

sadece iphone 5 mi? mesela galaxy s3 istesek? :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi

MERT kardeşim farkındaysan tedarik yazdım...elbette amaç birbirimize yardımcı olmak..o yüzden rakam 2700..piyasada yeni çıkmış mala olan talep ortadayken bir çok ınsan yurtdışındaki fiyatının yazdığım rakamın çok çok altında olmasına rağmen ilk önce benim elime geçsin sevdasına 3250-3500 lira aralığında bir parayı ödemeyi göz önüne alıyor..benim suan yazdığım rakam toptan telefonculara verilen rakam..biraz piyasasını araştırırsan yanıldığını ve benim yazdığım rakamın makul olduğunu anlayacaksın..

arkadaş galiba bunu demek istemiş ;

hani dost ve arkadaşız ya niye ulvi'cimde yurtdışında satılan fıyattan vermıyo yani 650 dolardan hani ulvi babasının hayrına getiriyor ya hani puhahapuhahapuhaha
harbiden ulvicim niye vermiyom o fiyattan puhahapuhahapuhaha

arkadaş galiba bunu demek istemiş ;

hani dost ve arkadaşız ya niye ulvi'cimde yurtdışında satılan fıyattan vermıyo yani 650 dolardan hani ulvi babasının hayrına getiriyor ya hani puhahapuhahapuhaha
harbiden ulvicim niye vermiyom o fiyattan puhahapuhahapuhaha

Erkancim benden İphone almış biri olarak bu isin ticaretini yapmadığımı iyi bilenlerdensin..yorum yapmayayım dımı...:)))

çok yüksek fiyat ingilterde 1500 küsür. hayırlı satışlar genede

çok yüksek fiyat ingilterde 1500 küsür. hayırlı satışlar genede

Türkiye'de piyasa suan 3250-3500...kredi kartı ile ödeme yapıp cıhaz rezervesi yapıp bekleyenler mevcut...cihazın rakamı bütçeyi zorlayabilir ama bu Apple'a olan talebi değiştirmediğinden TÜRKİYEde rakam bu kardeşim...

Hayırlı satışlar usta, herkes Satıyoru bölümünden satışlarını istediği şekilde istediği gibi yapabilir diye biliyorum ben. Fiyatları tedarikçi belirler, pazarlığı ise alıcı yapar. Herkesin malı kendine kıymetlidir kiiiii sadece bir örnek vermek isterim Arama Sonucu - sahibinden.com fiyatlarına baktığınızda ise fiyatı normal sunmuş Ulvi ustamda...

:eek:key: Allah kazancını arttırsın.

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Geri
Üst Alt