Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İphone 5 16gb Beyaz--İphone 4 16gb Beyaz-- İphone 4s 32gb Beyaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı Satışlar gardaş kanıma giriyon :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Hayırlı satışlar Ulvi,Selçuk hocam gibi benimde kanıma giriyon bak çok sakat zamana denk geldin..:D

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Hayırlı satışlar Ulvi,Selçuk hocam gibi benimde kanıma giriyon bak çok sakat zamana denk geldin..:D

Saol sezgin abi...Abi niyetin varsa malum sitelerden kredi kartına taksiti satış falan açabilirim..ayrıca herdaim tedarik yapabiliyorum sonraki bir süreçtede yardımcı olabilirim bilgin olsun...

hayırlı satışlar arkadaşım

bende getirtecem inşallah iphone 5..aklıma takılan bi soru var ama..yeni konu açma yerine konusu açılmışken sizlere danışmak istiyorum, alakasız olacak ama kusura bakmayın.

bu iphonelara kartlar kesilerek takılıyordu..ama bu iphone 5 in sim i daha bi farklı diye haber görmüştüm bi ara.. bizim şirketler hazır mı buna.. ben türkcell kullanıyorum..

bende getirtecem inşallah iphone 5..aklıma takılan bi soru var ama..yeni konu açma yerine konusu açılmışken sizlere danışmak istiyorum, alakasız olacak ama kusura bakmayın.

bu iphonelara kartlar kesilerek takılıyordu..ama bu iphone 5 in sim i daha bi farklı diye haber görmüştüm bi ara.. bizim şirketler hazır mı buna.. ben türkcell kullanıyorum..

Evet kardeşim İphone 5lerde Micro sim card kullanılıyor..ilk çıktığında piyasada Micro sim card bulmak zordu ayrıca Çin daha bu piyasada kullanılan sim kart kesme makinasını yapmamıştı şuna piyasada hem Micro sim card bulabiliyorsun (hattım Turkcell demişsin; iletişim merkezlerinde mevcut oradan alabilirsin) ayrıca mevcut sim kartını eski İphonelar için küçültülmüş olsa dahi biraz daha küçülterek kullanabilirsin ama kartı bazen okumama durumları yaşanabiliyor işi bilen kişilerde yaptırmanı tavsiye ederim...

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali

turkcell de buna ozek sım kart var takıp kullanırsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt