Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone 5 16 GB Simfree Apple Store Garantili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alios43

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba,

Son 1 Adet Beyaz iphone 5 16 GB Simfreeolarak satılıktır.

Ürünler İngiltere Apple Store dan bizzat tarafımca alınmıştır.
Pasaport kaydı alıcıya aittir.

Fiyat olarak SCW için:
Son 1500 TL istiyorum.

Cepten ulaşabilirsiniz: 0 505 576 37 02

Saygılar.

pasoport kaydını yaptırmanız mümkün olursa almaya hazırım :eek:key:

pasoport kaydını yaptırmanız mümkün olursa almaya hazırım :eek:key:

Benim pasaportum dolu Selçuk kardeşim.Yoksa yapardım birini sana.Şu aralar umre den dönen çok var bi araştırsan belki bulabilirsin diye düşünüyorum.Ben de bi bakayim...

Hayırlı satışlar dileyen herkese teşekkürler.

Benim pasaportum dolu Selçuk kardeşim.Yoksa yapardım birini sana.Şu aralar umre den dönen çok var bi araştırsan belki bulabilirsin diye düşünüyorum.Ben de bi bakayim...

Hayırlı satışlar dileyen herkese teşekkürler.

Benimkide dolu, etrafımdada öyle hemen kabul edecekler yok zira onlarda getirecekleri cihazlara saklıyorlar haklarını.. Birde daha evvel yaptırmıştım oişlemi ne menem bişey olduğunu iyi biliyorum dahada uğraşmak istemiyorum o işle velevki benim telefonu pasaportuna kaydedermisin dediğinde birine sanki bu telefonu bana hedi et demiş gibi anlıyor o yüzden eğer kaydettirmen mümkün olur ise talibim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt