Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone 5 16 GB Simfree Apple Store Garantili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulvi ve Özgür zaten gerekli açıklmayı yapmışlar,sağolsunlar.

Pasaport kaydı tamamen resmi bir işlemdir abicim.Endişe edicek bir durum söz konusu değil yani.Apple dan lınanlar da zatem simfree olark geldiği için her hatta çalışır.

Sana zahmet cepten irtibata geçersen benimle,bu hafta içi hangi renk istersen kaydını yaptırım senin için sonra sanal pazara koyarım ordan taksitle alabilirsin.

Tamam Akşama doğru alo derim ben sana

Bende Benimki paylaşayım,

0532 558 YetmişDokuz DoksanYedi

simfree de isteidiğin şekilde kullanabilirsin abi

Çöllüm makineler Apple Store çıkışlı simfree oluyor..Gevey ithalatçı garantili cihazlarda olan unsur...Sıkıntı olmaz pasaport kaydı yapıldımı istediğin operatürün sim kartı ile kullanıma hazırdır...

Verdiğiniz bilgilere teşekkür ediyorum :eek:key: malum 5 Senelik 2g kullanıcısı olarak 5 senedir uzak kaldım bu mevzulardan ben hala jailBreak filan bunlarla uğraşıyorum.. :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Günceldir....
Siyah olanın tarafımca 07.03.2013 tarihli olarak Pasaport kaydı yapılmıştır.
Pasaport Kayıtlı olarak 1650 TL istiyorum.

Son bir adet beyaz kaldı arkadaşlar,günceldir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt