Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone 5 16 GB Simfree Apple Store Garantili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pasaport kayıtlı olanın rengi nedir aliosman bey birde, sanal pazar üzerinden satın almamız mümkünmü?

Selçuk kardeşim hangi rengi istersen onu kayıt yaptırırım.Senden haber bekledim benş Ersoy abi ile görüştükten sonra dönmedin bana?
Sanal pazara ilan açarım o kolay iş...

Selçuk kardeşim hangi rengi istersen onu kayıt yaptırırım.Senden haber bekledim benş Ersoy abi ile görüştükten sonra dönmedin bana?
Sanal pazara ilan açarım o kolay iş...

Mirim çok uygun değildim hemen dönemedim, Ama daha evvelde söylemiştim kayıt yaptırırsan almaya hazırım diye ne dediysek o.. Eğer Beyaz Olanı kayıt yaptırabilirsen alayım ama herhangi bir gevey yahut clonlama mevzu olmuyor değilmi yani aldığım gibi istediğim sim kartla istediğim hattı ve interneti kullanabiliyorum değilmi?

Mirim çok uygun değildim hemen dönemedim, Ama daha evvelde söylemiştim kayıt yaptırırsan almaya hazırım diye ne dediysek o.. Eğer Beyaz Olanı kayıt yaptırabilirsen alayım ama herhangi bir gevey yahut clonlama mevzu olmuyor değilmi yani aldığım gibi istediğim sim kartla istediğim hattı ve interneti kullanabiliyorum değilmi?
simfree de isteidiğin şekilde kullanabilirsin abi

Çöllüm makineler Apple Store çıkışlı simfree oluyor..Gevey ithalatçı garantili cihazlarda olan unsur...Sıkıntı olmaz pasaport kaydı yapıldımı istediğin operatürün sim kartı ile kullanıma hazırdır...

Ulvi ve Özgür zaten gerekli açıklmayı yapmışlar,sağolsunlar.

Pasaport kaydı tamamen resmi bir işlemdir abicim.Endişe edicek bir durum söz konusu değil yani.Apple dan lınanlar da zatem simfree olark geldiği için her hatta çalışır.

Sana zahmet cepten irtibata geçersen benimle,bu hafta içi hangi renk istersen kaydını yaptırım senin için sonra sanal pazara koyarım ordan taksitle alabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt