Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone 4S vs. Samsung Galaxy S II Drop Test

bence doğru..sonuçta iPhone un camı kenarlardan başlıyor..samsungun önü cam ve etrafı iphone 3g ler gibi çerçeve içinde..iphonelarımızı düşürmemeye bakalım :D

bende başka bir forumda gördüm doğrudur

iphone 4'ün adı s2'nin tadı

boyle testleri kendiniz denemeden inanmayin telefon sirketlerinin birbirine oynadigi oyun bunlar ben samsung firmasinin patronuyum ozel bir galaxi s2 cikiriyorum kirilmayan az hasar goren bir tane iphon 4s aliyorum kiilma testi yapmak icin sokaktan uc kisiye 3 bin dolar para veriyorum iphonu yere atis sekline dikkat edin birde galaxsiyi atis sekline bakin kim kazandi galaxi kazandi cunki ben oyle istedim degilmi.siz olsaniz ne dusunursunuz?

boyle testleri kendiniz denemeden inanmayin telefon sirketlerinin birbirine oynadigi oyun bunlar ben samsung firmasinin patronuyum ozel bir galaxi s2 cikiriyorum kirilmayan az hasar goren bir tane iphon 4s aliyorum kiilma testi yapmak icin sokaktan uc kisiye 3 bin dolar para veriyorum iphonu yere atis sekline dikkat edin birde galaxsiyi atis sekline bakin kim kazandi galaxi kazandi cunki ben oyle istedim degilmi.siz olsaniz ne dusunursunuz?

kısmen katılıyorum abi kimse tutupta bu denli pahalı cihazları zevkine kırmaz eğer kafasında yoksa yada para b.k değilse

İş cihazlarda kullanılan malzemede bitiyor arkadaşlar. Samsung'un ekranının kırılmamasının sebebi Gorillaglas cam kullanılmasıdır. Özetlemek gerekirse Gorilla Glass Test. Smashing! - YouTube . Ve arka kapağında kullanılan farklı bi plastik var istediğiniz kadar bükün kırılmıyor, denedim bizzat. Ve yine başıma gelen bişeyi söyliyim. s2 telefonum 1.5 tonluk aracın lastiğinin altında kaldı sadece ekranı çatladı ve zeminde bol miktarda çakıl vardı kasada ya da kamerada ne bi bükülme ne de kırılma oldu. Iphone a karşı bi garezim yok hatta tasarımını çok seviyorum ancak sağlamlık konusunda tereddütlü bi telefon.. Saygılar

ikisi arasıda ağırlk farkı var zaten ayfon daha ağır bir telefon bu darbeyi alması normal..bi de fizksel yapı önemli..ayfon dah çok cam üzerine yapılmış bir telefon...
ve tabiki yukarıda da bahsedildiği gibi..bu testi s2 yapmış..dikine atış yapılmadı..hatırladığım kadarı ile..

ayrıca unutmadan burk ekranı kırdı ayfon ekran 400 tl

Geri
Üst Alt