Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone 4S vs. Samsung Galaxy S II Drop Test

bugün ben düşme testini maalesef denedim 1.5 metreden yere düştü Allahtan köşede 1-2 küçük çizikle kurtardık. gorilla glass ayrı bişey

İş cihazlarda kullanılan malzemede bitiyor arkadaşlar. Samsung'un ekranının kırılmamasının sebebi Gorillaglas cam kullanılmasıdır. Özetlemek gerekirse Gorilla Glass Test. Smashing! - YouTube . Ve arka kapağında kullanılan farklı bi plastik var istediğiniz kadar bükün kırılmıyor, denedim bizzat. Ve yine başıma gelen bişeyi söyliyim. s2 telefonum 1.5 tonluk aracın lastiğinin altında kaldı sadece ekranı çatladı ve zeminde bol miktarda çakıl vardı kasada ya da kamerada ne bi bükülme ne de kırılma oldu. Iphone a karşı bi garezim yok hatta tasarımını çok seviyorum ancak sağlamlık konusunda tereddütlü bi telefon.. Saygılar

iphone camı da gorillaglass :) hatta ilk ipod touch 1g lerde kullanıldı..

iphone un aynı koşullarda daha sağlam olması muhtemel belki dışı sana öyle göstermez ama daha sağlam kalır metal aksam üzerine kurulmuştur.samsunglar öyle değil sağlam plastik kullanıyo(sebebi çevreci olmasıymış).o mesafeden o yüzeye yüz üstü sen düşsen bile yüzün tanınmaz hiç bişi olmama ihtimali yok .bu arada ben ne htc ciyim ne iphone cuyum nede samsung cuyum :D

düşürünce nekadar sağlam kalıcak ? bakış açısıyla telefon alan varmıdır bilemicem..? Sonuna kadar iphone :D
iphonenn ekranınıda samsung yapıyor bu arada

Geri
Üst Alt