Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone 4s 16gb Beyaz Ankara

mR'

Kayıtlı Üye
Site giderek telefon satış sitesine dönecek gibi durun bakalımmm puhaha Maksat tanıdık eş dost alsın o ayrı mevzu tabiki...
4 ay evvel Yunanistan'da yaşayan ablam tarafından getirilmiş olup kendi pasaportuna işlenmiştir, dediğim gibi 4 aydır kullanmaktayım...
Öyle 2300 2500 liralara değil 1800e iphone 5 aldıgım için satılıktır. kılıfsız kullanılmamıştır tek bir çizik darbe yoktur.
Sitemize özel 1200 lira dip rakam yapabilirim... Saygılar sevgiler

Malum site ilanı:

IPhone 4S Apple Cep Telefonu Sahibinden ikinci el 1.300 TL - 106852682

hayırlı satışlar. siyah 4 le takaslamasakmı:D

Hayırlı Satışlar benim için kaçırılmayacaka fırsat fakat çok dar bir zamana denk geldi:eek:key:

bu ay sıkıntı büyük olmasa alırdım düşünmeden

haci bende istiyorum bi ayarlamaya çalışıcam bakalım satılmamış olursa bende alabilirim

Selamlar...Telefonu satmadım anneye verdim o kullanıyor :) 3Gs Modeli varda onda da tertemiz faturalı kutulu duruyor aklınız da olsun ona talip olursa verebilirim...tertemiz emekli öğretmenden satılık :)

Geri
Üst Alt