Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone 4s 16gb Beyaz Ankara

kadir cim sana 5 yakışır :)) istersen 10 gün önce aldım pasaport kaydı harç vs hepsini yatırdım onu verebilirim :eek:key:
abi kanıma girme ama bu ara zordayım yaa puhahapuhahapuhaha
ama yinede bi konuşsakmı ne:D

Ben özet geçeyim sana ozaman :) Cihazı gecen hafta cars günü aldım yanı yaklasık 5 6 gün oldu olmadı :) verdiğim rakam 1900...ayrıca pasaport kaydı ve harç ücretini vs hallettim evrakları da bende hiç bir sorunu vs yok :) toplamda bana maliyeti 2050 oldu..harç 100 lira pasaport için 50 lira...
Note 2 geldi yurt dısından cok uygun rakama o yüzden vericem bunu yoksa hakikaten öneririm hafif ve cok ince...ha turkcell vodafone vs cıkartıyor onlarda 2,200 lira cıvarında vericekler sanırım ben istiyorum 1800 lira :) cihaz beyaz kutu içeriği sıfır ön arka seffa folyo çekili ve kılıfı ile duruyor bilgine :)

Geri
Üst Alt