Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone 4S 16 GB Siyah SimFree

öncelikle hayırlı satışlar
burdan ucuz diyen arkadaşlara sesleniyorum
arkadaşlar zaten yurt dışı 4s lerin fiyatları hep böyle
diğer arkadaşlarımızı yanıltmayalım

öncelikle hayırlı satışlar
burdan ucuz diyen arkadaşlara sesleniyorum
arkadaşlar zaten yurt dışı 4s lerin fiyatları hep böyle
diğer arkadaşlarımızı yanıltmayalım

Çok özür dilerim beyfendi, haklısınız..

SeatClubWorld bir Amerika forumu ve buradaki herkes Amerika'da ikamet ediyor..

Herkesin elinin altında, hali hazırda bu fiyata alabileceği dükkanlar İstanbul Angeles'ta mevcut..

Ukalalık yapmayı bırak, madem benim fiyatım sana uygun gelmedi, uygun olanlarından al da forumdaki arkadaşlara hediye et!

Herkesin elinin altında, hali hazırda bu fiyata alabileceği dükkanlar İstanbul Angeles'ta mevcut..

Ukalalık yapmayı bırak, madem benim fiyatım sana uygun gelmedi, uygun olanlarından al da forumdaki arkadaşlara hediye et!

Öncelikle ürün sizin ürününüz ve istediğiniz fiyata satabilirsiniz ucuz pahalı buna birşey diyen yok. Öte yandan yurtdışı girişli olarak satılan cihazlar sahibinden ve GG gibi sitelerden de bakılacağı üzere hemen hemen aynı fiyat. Üç aşşağı beş yukarı. Yani arkadaşın söylediği yanlış birşey yok tepki verilecek birşey de yok. Kimine normal gelir kimine ucuz, her malın bir alıcısı vardır.
Evet burası Amerika değil, ama internet denilen birşey var ve bu işi sizin gibi yapanlarda mevcut. Tek değilsiniz rakipleriniz de var. Fiyat makul olabilir, ancak dediğim gibi ürüne gelecek olan görüşlere tepki göstermen yersiz.
Uygun olanlarından al arkadaşlara hediye et demişin, madem sen uygun olduğunu düşünüyosun o zaman sen hediye et. Böyle çocukça atışma cümleleri kurmanızda yersiz.

Hayırlı Satışlar diliyorum.

Biraz aşırı bir tepki olmamis mi?

Geri
Üst Alt