Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone 4 yardım!!!

abi greenpoi indiriyorum pc ye fakat takılıyo yüklenmiyo sorun olabilirmi?

abi yüklendi şimdi klasör olarak masaüstünde duruyor bunu telefonun içine atıcaz şimdi nası yapcaz :)

abi yüklendi şimdi klasör olarak masaüstünde duruyor bunu telefonun içine atıcaz şimdi nası yapcaz :) readme diye tek dosya

abi greenpoi indiriyorum pc ye fakat takılıyo yüklenmiyo sorun olabilirmi?

Greenpois0n olacak. Yanlış yazmışım düzelttim. linkini de vermiştim kendi sitelerinin. Sıkıntısızca indirmesi gerek. Yoksa başka sitelerden bulabilirsin Greenpois0n diye

hocam 4.2.1 ve jb mı yapmaya calısıyorsunuz sız :)

daha detaylı olarak www.appleturk.net bence bu konularda uyelerımıze daha ıyı bılgı verecektır ben tum sorunlarımı burada cozuyorum.. umarım reklama gırmez bu yaptıgım :S

peki abi yüklemesi nası olcak telefonun rehber yedeğini aldık diyelim diğer fotolar notlar falan onlarında yedeğini alabiliyomuyuz acaba?

peki abi yüklemesi nası olcak telefonun rehber yedeğini aldık diyelim diğer fotolar notlar falan onlarında yedeğini alabiliyomuyuz acaba?

Fotoların da yedeğini almak iyi olur. Onu da bilgisayara bağladıktan sonra bilgisayarım'a tıkla ve altta iphone göreceksin onun üzerine gel. Sağ tık ile resim ve videoları al seç. Itunes ile de alabilirsin ama ben en temiz bunu kullanıyorum. itunes dosyalama vs yapıyor ve ileride sıkıntı oluyor bazen.

sırasıyla itunes'tan backup- sonra rehber-sonra resimleri yedekleyin derim. Ben cydia'da yüklü olan package'lara kadar yedeğimi alıyorum ama ben sık sık sürüm denemesi vs yaptığım için jb yenilemem gerekiyor.

En sinir olduğum şey rehber yedeği alırken iphonedaki yerine bilgisayardakini baz alarak iphone'da yeni eklenen isimleri silmesi. Bu nedenle ilk önce telefonu takıp senkronize bile etmeden önce (senkronizeyi iptal edip) sağ tık ile backup alıyorum. Böylece rehber eşitlemesinde herhangi bir hatada restore from backup ile son backupıma döndüğümde rehberim eski haline geliyor. Ben ayrıca rehber yedeğinden sonra kişiler klasörümün içindeki rehberimi de ayrı bir dosyaya yedekliyorum ki çifte yedek olsun. (Daha önce 300 küsür kişilik bir rehberi imha ettim ve backup sayesinde geri döndüm) Rehber işi çok tehlikeli yani :)

Geri
Üst Alt