Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone 4 yardım!!!

mtahakorkmaz

Kayıtlı Üye
arkadaşlar iphone 4 de sevdiğim bi müziği arama sesi yapmak istiyorum ama hiç biyerde bununla alakalı bi konu falan bulamadım programmı atılıyor yoksa başka bi işlemmi var yardım ederseniz sevinirim :)

heh bu işe çözum bulan olmuşsa banada lazım o dediğin olay:D çok guzel şarkılarım var ama maalesef sadece ipod da duruyor öylece:D

o hadi o zaman iphone mağdurları fun clubı açalım puhaha şaka bi yanan sanırım böyle bir özellik konulmamış bu telefonlara.:D

yok abi var ben bi kaç kişide duydum telefonları çalarken ama sormaya fırsatım olmadı bankada :)

Jailbreak yapmamış olanlar zedge.net'ten bulabildikleri melodileri sağ üstte telefon seçiminde iphone seçerek direkt olarak itunes aracılığı ile telefonlarına yükleyebilirler.

Jailbreakli olanlar ise cydia'da halihazırda mevcut olan şarkıları melodi olarak direkt telefona indirebilirler.

Ayrıca yine cydia'da bulunan AnyRing programını yükleyerek iphonelarındaki istedikleri şarkıyı zil sesi ve mesaj tonu olarak atayabilirler. AnyRing programını ücretsiz olarak yüklemek isteyenler bigboss yerine Xsellize source'undan indirebilirler. Bunun için Cydia'yı açtıktan sonra sırası ile Manage>Edit>Add tuşlarını tıkladıktan sonra açılan pop-up'a http://cydia.xsellize.com yazarak Add source'a tıklamaları gerekir. Kaynak eklendikten sonra cydia'da search menüsüne AnyRing yazarak mevcut kaynaklardaki sonuçlar görüntülenir. Muhtemelen en alltaki sonuç xsellize olacaktır. (zaten from xsellize yazar altında) Install diyerek Anyring programını yükleyebilirsiniz.

Jailbreak yapmamış olanlar zedge.net'ten bulabildikleri melodileri sağ üstte telefon seçiminde iphone seçerek direkt olarak itunes aracılığı ile telefonlarına yükleyebilirler.

Jailbreakli olanlar ise cydia'da halihazırda mevcut olan şarkıları melodi olarak direkt telefona indirebilirler.

Ayrıca yine cydia'da bulunan AnyRing programını yükleyerek iphonelarındaki istedikleri şarkıyı zil sesi ve mesaj tonu olarak atayabilirler. AnyRing programını ücretsiz olarak yüklemek isteyenler bigboss yerine Xsellize source'undan indirebilirler. Bunun için Cydia'yı açtıktan sonra sırası ile Manage>Edit>Add tuşlarını tıkladıktan sonra açılan pop-up'a http://cydia.xsellize.com yazarak Add source'a tıklamaları gerekir. Kaynak eklendikten sonra cydia'da search menüsüne AnyRing yazarak mevcut kaynaklardaki sonuçlar görüntülenir. Muhtemelen en alltaki sonuç xsellize olacaktır. (zaten from xsellize yazar altında) Install diyerek Anyring programını yükleyebilirsiniz.
abi daha kolay yolu yokmu app store dan baktım şimdi öyle bi program bulmuyor

I phone konusunda yeterince geliştirdim sanırım kendimi:) üzülerek söylüyorumki telefonu crack lemeden yani jailbreak uygulaması yapmadan telefonun etinden ve sütünden tam olarak yararlanamıyoruz.Ben aldığım gün bu işlemi yaptım çok da memnunum.Installous ve cydia programları sayesinde aklınıza gelen hertürlü programı rahatlıkla bulup download edebilirsiniz telefonunuza.Bunun dışında telefon melodisi yapılamıyor malesef.Telefonu crack ledikten sonra Ringtones diye bir program ipod içerisindeki tüm şarkılarınızı melodi haline getiriyor.

Geri
Üst Alt