Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone 4 pilinin katili belli oldu

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
S

swotr

Guest
İşletim sistemi güncellemesinden sonra iPhone 4'ün pil süresinin kısalması, Ping uygulamasından kaynaklanıyormuş.

Apple iPhone 4 akıllı telefonlarda son iOS 4.3 işletim sistemi güncellemesinden sonra pil süresinin düştüğüyle ilgili şikayetler ortaya çıkmıştı. Sorunun, güncellemeyle birlikte gelen Ping sosyal ağ uygulaması olduğu belirlendi.

Pocket-Lint sitesinde yer alan habere göre iOS 4.3 kullanan iPhone 4 ve iPhone 3GS'lerdeki Ping uygulaması aktif durumda ekleniyor. Ancak aktive durumdaki Ping, cihazın enerji tüketimini de bir hayli artırıyor. Bunun çözümüyse, kullanmıyorsanız, Ping uygulamasını kapamak.

Bunun için Ayarlar'a girip Genel sekmesinde Kısıtlamalar'ı seçin ve dört haneli kodunuzu girdikten sonra İzin ver'in altındaki listede yer alan Ping'i kapatın.

ntvmsnbc ve Ajanslar
Güncelleme: 14:45 TSİ 22 Mart. 2011 Salı
http://www.ntvmsnbc.com/id/25195032/

Kısıtlamalardan kasıt ''sınırlamalar'' olabilir mi ender abi ? bende kısıtlama diye birşey yok çünkü :) 3gs kullanıyorum.

koray sanırım aynı yer :) ing.cesi bu da

To switch off Ping in the background and prevent it from using power:
1. Navigate to Settings -> General -> Restrictions
2. If restrictions are enabled enter your four-digit passcode.
3. If restrictions are not enabled touch Enable Restrictions at the top of the screen then enter a four-digit passcode twice.
4. In the list under Allow scroll down to Ping.
5. Select Ping -> OFF

sınırlamalar kardeşim türkçede :)

çok teşekkür ederim abi bilgilendirmen için 4G kullanıcısı olarak.

en guzelı ıphone 4 4.2.1 jaılbreaklıı :D telefona asıgım resmen :D

Geri
Üst Alt