Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone 4 pilinin katili belli oldu

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
ben 4.3.1 i yükledim redsnow la jb de yaptım çok da güzel oldu ancak dün yaptığım için daha şarjı ile ilgili bişey diyemicem ama sınırlamalara girip gene de ping i off moda aldım ne işe yaradığını bilmesem de

teşekkürler bilgilendirme için

güncelleme yaptıktan sonra neredeyse günde iki sefer şarj ediyordum bu iyi oldu kapattık bakalım ne kadar dayanacak şarjı

yıllardır iphone kullanan biri olarak bende şunu söyliyim siz sayın arkadaslara eğer ios 4 ve üzeri firmware kurupta jailbreak yaptıysanız telefonunuzu şarja gece baglıyorsanız sabah kalktıgınızda bazen şarj durumunun yüzde 94 gibi bir seviyede oldugunu goreceksiniz bu durumdayken telefonu şarjdan cıkarıp kullanırsanız çok hızlı bir şekilde şarjının bittiğini görüceksiniz ama o seviyede gördüğünüzde şarjı çıkarıp tekrar takın 5 dk sonra yüzde 100 olacak ve bide bu şekilde kullanın aradaki şarj düşüm hızı sizi oldukça şaşırtacak 3g dede 3gs dede 4 dede başıma geldi bilginize.

Geri
Üst Alt