Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone 4,4s 5 ve 5s için 1. kalite Spigen marka cep telefonu kılıfı

Cep telefonundan konu acmayi bulamadigim icin konu sahibi arkadasin hosgorusune siginarak burada ilan edeyim; elimde bulunan miami applestore dan kendim aldigim ama kullanmaya hic firsat bulamadigim, 5S e gectigimden dolayi, hic acilmamis, kutusunda olan iphone 4/4S masaustu sarj cihazini 50 TL ye verebilirim..
u7y8eje9.jpg

ja5uzume.jpg

zuba4e4y.jpg

Teşekkür ederim fırat arkadaşlar bugün geldim şuan tr deyim pm yoluyla sizlere ulaşıyorum şimdiden hayırlı olsun.

Yukarıdaki ürünün iphone 5 ve 5s için olanıda bende mevcut bilginize şarj kablosu ve dock ile birlikte 40 tl

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bi tane kılıf istiyorum kardeşim hesap numaranı pm atar mısın? [MENTION=16116]Enginman01[/MENTION]

Mobil :)

Engin iyi akşamlar kardeşim. Daha önce aldığın kılıfları kullanıyoruz, çokta memnunuz. Teşekkürler. Şimdi ise bir adet de ıphone 4 kılıfı ricaediyorum, en üstte ilk üç kapak resmi varya onların en sağdaki renk, yani en açık renkli olanından istiyorum. Eğer mümkünse varsa. Burdan haberleşelim havaleni çıkarayım. Hayırlı akşamlar.....

Var abicim çelik griden bahsediyorsunuz şuan mevcut. Yarın kargolarım size.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Tamam Engin sağol. Hesap bilgilerini alabilirmiyim. Öncekileri bulamadım da.

Benim kargo adresim vardır sende sanırım.

Teşekkür ederim kardeşim kargo bugün geldi herkese tavsiye ederim :)

Mobil :)

4s için kılıf arıyorum dostum. Hangileri 4s e uygun acaba. Bir de hesap numarası detaylarını verirsen Pazartesi gününe sipariş geçmek isterim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

alt üst siyah orta kırmızı olan modelden istiyorum dostum mümkünde pm atarmısın bende adres yazım ona göre

Dostum PM atmaya çalışıyorum ancak Msj kutusu dolu diye bir uyarı veriyor. Özelden dönersen sevinirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt