Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone 4 24 eylül satışı başlıyor

- 48 -

Kayıtlı Üye
bugün turkcellden mail geldi 24 eylül satış başlıyor

evet bana da geldi

büyük ihtimalle yine kazık taahütler çıkacaktır ama malesef başka çare olmadan alacağız millet olarak.
büyük ihtimalle rahatladıktan sonra ben de alırım 1 adet :)

bunun yanında en uyuz olduğum şey de trcell in taahüt kapsamı altında 18- 24 ay kendine bağlaması

kontrat düzeni daha TR de tam oturmadı rekabet edecek daha fazla operatör şirketi keşke olsada fiyatlar daha aşagı inse :( 24 ay belki telle konuşan için koymaz ama konuşmayana baya bir geçiriyorlar 150-200 çok bence :rolleyes:

ben sanırım en iyisini yaptım :)

Arkadaşlar kontrat yaparken kesinlikle dikkat edin !!!

Ben zamanında 2 tane kurumsal hattımıza taahhütte bulunarak 2 adet iphone 3G almıştım, bana anlaşırken söylemedikleri yada söyledikleri doğru çıkmadı dolasıyla 24 ay boyunca 3.000 TL zarar ettim. Kesinlikle dikkkat edin, 24 ay boyunca tarife değiştiremiyorsunuz faturanıza dikkat edin öyle karar verin özellikle yüksek konuşma yapanlar.

Arkadaşlar kontrat yaparken kesinlikle dikkat edin !!!

Ben zamanında 2 tane kurumsal hattımıza taahhütte bulunarak 2 adet iphone 3G almıştım, bana anlaşırken söylemedikleri yada söyledikleri doğru çıkmadı dolasıyla 24 ay boyunca 3.000 TL zarar ettim. Kesinlikle dikkkat edin, 24 ay boyunca tarife değiştiremiyorsunuz faturanıza dikkat edin öyle karar verin özellikle yüksek konuşma yapanlar.

katılıyorum beden ilk çıktığında gittim almaya oturdum hesapladım sonra vazgeçtim..BB aldım sebebi de sadece net ve telefon parası vardı..konuşma için daha ucuza 1200 dakika 35 lira veriyordum..şimdi bunu merak ediyorum nasıl bir kampanya olack diye..benim de 29 eylül BB ile kontratım bitiyor..yeni birşey zamanı..tam da üstüne geldi..

Geri
Üst Alt