Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!! IPHONE 4 İtunes 10.3 Resım Yukleme Yardım !!

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ıtunes 10.3 te telefonuma pc den fotgraf atmak ıstıyorum ama bır turlu beceremedım yardım beklıyorum

iphone'u bağladıktan sonra üstüne tıklayın. Yukarıda photos diye bir kısım göreceksiniz. Orada senkronize etmek istediğiniz klasörleri seçeceğiniz bir bölüm var. Hangi klasörü istiyorsanız oradan seçin ve aktarın. Telefonunuzda fotoğraflar kısmının altında klasörün adı ile ayrı bir galeri göreceksiniz.

iphone'u bağladıktan sonra üstüne tıklayın. Yukarıda photos diye bir kısım göreceksiniz. Orada senkronize etmek istediğiniz klasörleri seçeceğiniz bir bölüm var. Hangi klasörü istiyorsanız oradan seçin ve aktarın. Telefonunuzda fotoğraflar kısmının altında klasörün adı ile ayrı bir galeri göreceksiniz.

iste o kısmı goremıorum tıkladıgım halde :S

Yusuf akşam al laptopunu gel yaaa yordun beni dostummmmmmmm :)

koray sana yardımcı olur :)

itunes güncelleyip deneyeceğim. MobileME vs yükledin mi acaba son güncelleme ile?

Aga devices'daki iphone'una tıklayınca en üstte en sonda olması lazım. Güncelledim ama hala orada benimki. Resimler klasörün vs paylaşıma kapalı da itunes da o nedenle mi göstermiyor photos diyeceğim. Mantıksız olur öyle birşey ama aklıma gelen tek şey bu. Ya da başka bir program yüklü o yüzden göstermiyor. Bunlar aslında olmaması gereken şeyler.

Bir de şu olabilir eğer foto klasörünü kilitlediysen (folderlock-lockinfo pro gibi programlarla) o zaman göstermeyebilir ki o da ufak bir ihtimal. Bende lockinfo ile kilitli fotolar ama hala görünüyor. Benim olayla ilgili görgüm ve bilgim budur dedi.

iphoneyi itunese bağladıktan sonra decivesteki adına tıkla daha sonra üstteki menüde en sağ tarafta photos var oraya gir. Sonra sync photos from seçili olsun yanındaki kutucuktanta choose foldere tıkla .ıkan pencereden eklemek istediğin resimleri tek tek seçebilirsin yada klasör halinde de seçebilirsin. Seçtikten sonra en altta sağdaki sync ye bas telefona aktarsın :)

Geri
Üst Alt