Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

iPhone 3GS ön cam??

Konu, 'Arıyorum' kısmında _AS_ tarafından paylaşıldı.

1. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Bugün telefonumu betona düşürdüm ön cam tuz buz oldu çalışıyor ama yanağıma koymaya korkuorum konuşurken o derece yani.

Cihazım teleservice garantili aradım fakat mesai saati dışıymışlar... Ben fiyatlarının yüksek olduğunu duydum fakat tam fiyatlarını bilen var mı?

Eğer abuk bir fiyat verirlerse ben bu camı sorunsuz şekilde nerde ne kadara yaptırabilirim?

Teşekkürler.

2. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    2 gün önce bir arkadaşım yaptırdı aynı senin gibi tuz buz olmuştu ekran 190 tl verdi.

3. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Yer neresi Erim? Gerçi izmirdir muhtemelen.

4. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    Ahmet ben garanti dışı 3G'nin camını dogubankta sene başında (orjinal cam) 75 e taktırmıştım.(İşçilik dahil) dokunmatik zarar görmemişti.
    hana bisikletçilerin ordaki girişten yandan girince merdivenlerden 2.kat büfenin oldugu katın üstü olması lazım hemen medivenlerin karşısına gelen dükkan ismini tam hatılayamıyorum ama 2-3 kere orda tel yaptırdım bir sorun çıkmadı.

5. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Sağolasın Timur bende gidip orda yaptırıcam galiba benimde dokunmatikte sorun yok. Teleservice içinde 200 dolarlardan falan bahsediyorlar zaten başlarım öyle garantiye.

6. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Evet Ahmet istanbulda bildiğim bir yer yok fiyat paylaşmak için söyledim.75 çok iyi bir fiyat :)

Bunu beğendi. _AS_ bunu beğendi.
  7. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    cihazın garantisi varsa camı dışarda yaptırdın mı garanti dışı kalıyor..
    3gs 200 tl gibi fiyat
    4g 300-400 lita gibi fiyat cam değişimi için..

8. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Hangi servisin fiyatları abi bunlar? Garanti sürecekse eğer bana teleservice lazım diğerlerine götürsem yine garantiyi bozucaz.

9. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    bizim antepde burak diye arkadaşımız var onu 4g sinin ekranı kırıldı o na demişler 100 liraya yapılır ama garanti dışı kalır diye oda 300 mü 320 lira mı ne verip servise yaptırmış garanti deva ediyor şu an..
    3gs e gelince onun cam fiyatı yarı fiyat diye duymuştum onu o yüzden öyle yazdım
    burak şu an istanbulda pazar gelir bi arar sorarım senin için hangi dervis diye

10. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    390 tl ye yaptirdi burak iphone4 du onunki euro fiiyatina gore degisior fiyati

Sayfayı Paylaş