Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone 3gs 8gb black & blacberry curve 9300

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Duvi

Kayıtlı Üye
Kullandığım İphone 4'ü elimden arkadasım alıp bu iki makinayı karşılığında verdi...Ben bu cihazlari kullanmadan yurtdisindan 4s getirttim haliyle cihazlar bosa cikti..ilgilenen arkadaslara duyurulur...

İphone 3gs 6-7 ay kadar kullanılmış olup bildigim kadarıyla genpa garantisi devam etmektedir..ciziksiz temiz durumdadır...fiyat: 650 TL...

Blackberry curve 9300 ise 2 ay kadar kullanilmistir..wodafone kurumsal kullanıcısı olarak alınan bir cihazdir..2 gb sd card ile beraber verilecektir..ekran kisminda cok ince bir kac cizik var ama abarti degil..simlock yok arkadasım Turkcell kullanıcı idi ve hattı çalışıyordu...fiyat: 450 TL..

İki cihazında kutusu elimde olmayıp orijinal şarj aletleri elimdedir...istanbul sultanbeyli ve Üsküdar'da elden teslim olabilir,yada kargo ile karsı ödemeli olacak sekilde yollayabilirim..

İlgilenen arkadaslar özelden yazabilirler...
Fotograflari çektim yükleme zamanı bulamadım en kısa zamanda yükleyeceğim

fotoğraf1.jpgfotoğraf2.jpgfotoğraf3.jpgfotoğraf5.jpgfotoğraf4.jpg

Ekli dosyalar

• fotoğraf1.jpg
    fotoğraf1.jpg
    97.9 KB · Görüntüleme: 33
  • fotoğraf2.jpg
    fotoğraf2.jpg
    89.6 KB · Görüntüleme: 40
  • fotoğraf3.jpg
    fotoğraf3.jpg
    89.2 KB · Görüntüleme: 33
  • fotoğraf4.jpg
    fotoğraf4.jpg
    94.6 KB · Görüntüleme: 27
  • fotoğraf5.jpg
    fotoğraf5.jpg
    85.9 KB · Görüntüleme: 34
Hayırlı Satışlar Ulvi işler karışık olmasa 3GS'i kaçırmazdım:eek:key:

Arkadaşlar ıphone erkan (erkani) kardeşimize opsiyonlanmıştır...

hayırlı satışlar. fiyatlar uygun gibi

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

hayırlı satışlar. fiyatlar uygun gibi

hayırlı satışlar

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

hayırlı satışlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt