Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone 3GS ön cam??

_AS_

Kayıtlı Üye
Bugün telefonumu betona düşürdüm ön cam tuz buz oldu çalışıyor ama yanağıma koymaya korkuorum konuşurken o derece yani.

Cihazım teleservice garantili aradım fakat mesai saati dışıymışlar... Ben fiyatlarının yüksek olduğunu duydum fakat tam fiyatlarını bilen var mı?

Eğer abuk bir fiyat verirlerse ben bu camı sorunsuz şekilde nerde ne kadara yaptırabilirim?

Teşekkürler.

2 gün önce bir arkadaşım yaptırdı aynı senin gibi tuz buz olmuştu ekran 190 tl verdi.

Ahmet ben garanti dışı 3G'nin camını dogubankta sene başında (orjinal cam) 75 e taktırmıştım.(İşçilik dahil) dokunmatik zarar görmemişti.
hana bisikletçilerin ordaki girişten yandan girince merdivenlerden 2.kat büfenin oldugu katın üstü olması lazım hemen medivenlerin karşısına gelen dükkan ismini tam hatılayamıyorum ama 2-3 kere orda tel yaptırdım bir sorun çıkmadı.

Ahmet ben garanti dışı 3G'nin camını dogubankta sene başında (orjinal cam) 75 e taktırmıştım.(İşçilik dahil) dokunmatik zarar görmemişti.
hana bisikletçilerin ordaki girişten yandan girince merdivenlerden 2.kat büfenin oldugu katın üstü olması lazım hemen medivenlerin karşısına gelen dükkan ismini tam hatılayamıyorum ama 2-3 kere orda tel yaptırdım bir sorun çıkmadı.

Sağolasın Timur bende gidip orda yaptırıcam galiba benimde dokunmatikte sorun yok. Teleservice içinde 200 dolarlardan falan bahsediyorlar zaten başlarım öyle garantiye.

Evet Ahmet istanbulda bildiğim bir yer yok fiyat paylaşmak için söyledim.75 çok iyi bir fiyat :)

• Beğen
Reaksiyonlar: _AS_
cihazın garantisi varsa camı dışarda yaptırdın mı garanti dışı kalıyor..
3gs 200 tl gibi fiyat
4g 300-400 lita gibi fiyat cam değişimi için..

cihazın garantisi varsa camı dışarda yaptırdın mı garanti dışı kalıyor..
3gs 200 tl gibi fiyat
4g 300-400 lita gibi fiyat cam değişimi için..
Hangi servisin fiyatları abi bunlar? Garanti sürecekse eğer bana teleservice lazım diğerlerine götürsem yine garantiyi bozucaz.

bizim antepde burak diye arkadaşımız var onu 4g sinin ekranı kırıldı o na demişler 100 liraya yapılır ama garanti dışı kalır diye oda 300 mü 320 lira mı ne verip servise yaptırmış garanti deva ediyor şu an..
3gs e gelince onun cam fiyatı yarı fiyat diye duymuştum onu o yüzden öyle yazdım
burak şu an istanbulda pazar gelir bi arar sorarım senin için hangi dervis diye

• Beğen
390 tl ye yaptirdi burak iphone4 du onunki euro fiiyatina gore degisior fiyati

• Beğen
Geri
Üst Alt