Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone 3g , blackberry storm ,nokia n97

Hangısı

• Kullanılan toplam oy
    30
htc modellerı hosuma cok gıttı benım :D:D sımdı onlarayogunlastım cok tavsıye edıyorlarda yabancı forumlarda

bold cok iyi bencede

---------- Post added at 01:01 ---------- Previous post was at 01:01 ----------

bunların ıcınde ıphone derım

blackberry tam olarak ınternet kullanlar ıcın yapılmıs sanırım en ıyı ıcat telefonlardan bırı cok rahat vede anlasmalı paketlerle beraber baya rahat ettıyor sahsen ben pearl kullanıyorum ve baya memlunum storum dokunmatık olan dıe hatırlıyorum ondan memlun kalırmısın bılmıyorum ama bold ve curve baya basarılı onu soylebılırım sana ... BBM,msn maıl alıp gonderme ve ınternet onlıne'da cok rahat oldugundan sıddetle tavsıye ederım

iphone 3gs 16gb derim ben zaten almayı düşünüyorum 1-2 haftaya application açısından iphone üzerine yok zaten ben cep telefonu olarak değil de mini bir bilgisayar olarak görüyorum iphon'u bence diğer telefonlardan ayıran en önemlli özellik de bu olsa gerek.O kadar çok appication var ki yükle yükle bitmez :)

Bu arada i phone almak isteyenler 5 taksit 1538 TL'ye kdv dahil vatan bilgisayarda satılmakta.Ayrıca araştırdım.Vodafone+ sabit hatlarla limitsiz diğer operatörlerle aylık 480 dak. bedava paketi 55TL bir de 1gb internet paketi alırsanız 30TL aylık 85 TL gibi bir rakama ulaşıyor.Bana en uygunu bu geldi.Haberiniz olsun .. :D

bunların hiçbirini almam,

artık dokunmatikten sıkıldım, bunaldım. şimdi telefon bakıyorum.
İnternet kullanmıyorsan nokia' nın her hangi tuşlu bir modelini al, örneğin e72. Hoş e72 internet konusunda da fena değildir. şuan nokia' nın en iyi telefonu bence.

ben şuan Blackberry bakıyorum ve Erhana sonuna kadar katılıyorum, BOLD2 geliyor yine çok güzel olacaktır. Ben 8520 ye bakıyorum çok şık bir telefon.

N97 Hakom da söylemiş sorunlu bir telefon onu da almazdım.
İphone tamam efsaneleşti artık ama çok ayağa düştü ve sıktı artık, onu da tercih etmezdim.

---------- Post added at 11:08 ---------- Previous post was at 11:05 ----------

ama şöyle de bir dipnot eklemeliyim

eğer Blackberry alıp her özelliğini kullacağım diyorsan, mesela Blackberry Messenger yada Facebook uygulaması falan, aylık BIS (blackberry internet service)' alman gerekiyor. bu da aylık 30tl gibi bir fiyat.

yanlışım varsa düzeltin dostlar

internet için kullancaksan kesinlikle blackberry ama storm değil bold, htc touch kullandım ama dokunmatiğe ısınamadığımdan mıdır nedir htc yi tavsiye ediorum ben 3 ayda geri sattım
blackberry bold bu konuda aşmış bi telefon kesinlikle internete girmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmış bi telefon

Ben özellikle internet için kullanıcam o yüzden iphone diyorum çünkü iphone için internet sitelerinin özel iphone'a göre tasarlanmış web siteleri var application'lar yani.Daha rahat olur diye düşünüyorum.Yoksa bana başka telefon önerebilir misiniz?Yani telefondan borsa'ya giricem en önemli kısmı ona göre application'ı olan telefon biliyor musunuz???

Ben özellikle internet için kullanıcam o yüzden iphone diyorum çünkü iphone için internet sitelerinin özel iphone'a göre tasarlanmış web siteleri var application'lar yani.Daha rahat olur diye düşünüyorum.Yoksa bana başka telefon önerebilir misiniz?Yani telefondan borsa'ya giricem en önemli kısmı ona göre application'ı olan telefon biliyor musunuz???

cüneytcim her sitenin yok ama iphone için applicationları zaten iphone kendi yazılımını kullanıor internet için, blackberry nin içinde explorer olduğu için her site sorunsuz bilgisayar ekranı gibi açılıor

cüneytcim her sitenin yok ama iphone için applicationları zaten iphone kendi yazılımını kullanıor internet için, blackberry nin içinde explorer olduğu için her site sorunsuz bilgisayar ekranı gibi açılıor

Teşekkür ederim Berkan ama beni iphon2nun applicationları çok cezbediyor :D

konuyla alakası yok ama konu kirliliği olmasın diye buraya yazıyım:)
peki fiyatı en uygun iphone nerede bulunabilir?

Geri
Üst Alt