iPad 2 scw giriş problemi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

iPad 2 scw giriş problemi

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Duvi tarafından paylaşıldı.

1. Duvi

Duvi
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.507
    Ödül Puanları:
    113
    iPad 2 ile scw ye giriş yaptıktan sonra belli aralıklarla sayfadan atıyor...Denedim sadece iPad de yapıyor bunu bilgisi olan varmı??

2. PATRON

PATRON
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    2.577
    Ödül Puanları:
    113
    tapatalk, forumrunner, mobil girişlerimiz var onlarla denediniz mi. Direk safari üzerinden deniyorsanız tarayıcı çerezlerini silip tekrar denermisiniz.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

tapatalk, forumrunner, mobil girişlerimiz var onlarla denediniz mi. Direk safari üzerinden deniyorsanız tarayıcı çerezlerini silip tekrar denermisiniz.

3. Logical_Election

Logical_Election
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    48
    evet bende tapatalk kullanıyorum ipad2 de sorun yok.safari ayarlarında çerezleri kabul et açık olmayabilir.

4. Duvi

Duvi
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.507
    Ödül Puanları:
    113
    İphone da mobil kullanıyorum problem yasamadım..iPad de cerezleri de actım ama bir degisiklik olmuyor..özellikle yorum yazmak istediğimde hemen atıyor.safariden bağlanarak acıyorum sayfayı..suresi dolmuşta hadi sen çık der gibi site:)) isin ilgincİ sadece scw de yapıyor olması ...

5. Duvi

Duvi
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.507
    Ödül Puanları:
    113
    Suan tapatalk yükledim birde burdan bağlantı denedim..Suan normale donmuş gözüküyor arkadaslar,teşekkür ederim...

Sayfayı Paylaş