Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İOS 7 güncelleme..

4s ve 5de oldugundan cok eminim ama önceki modelleri bilemiyorum , ayrıca çok renkli olmuş bence ben sevmedim

ben yedekleme yapmadan yüklüyorum inş bir sıkıntı olmaz

Yedekleme yapmaya gerek yok hiçbir sorun olmuyor , hatta açık kalan programlara bile devam edebiliyorsunuz :)

ipad 2 ve sonrası
iphone 4 ve sonrası
ipod touch 5 ileuyumludur,

usb 3.0 portabağlayarak güncelleme yapmayın, patlama ihtimaliniz olur, yedek alıverin derim5 dakika sürüyor sonuçta rehberi kaybetmekten iyidir, herşeyi yedeklemesiniz desizin için önemli olanları alın, imkanınız varsa itunes üzerinden yapın,telefondan yapınca sadece güncellemeyi indirir, itunesdan yapınca bütün işletimsistemini indirir, haliyle sorun olma ihtimali daha düşük.

4s içinkonuşabilirim, pil performansı 6.1.3 ile aynı gibi, takılma kasılma yapmadıpek, çok hafif bir ağırlaşma olabilir, arayüz eğlenceli alışılır yakında, şimdibazı şeyler garip geliyor, ekranın her yerinden girip çıkan efektler falan

jailbreakihtiyacınız varsa hiç girmeyin güncellemeye, uçar bütün geliştirmeler, bir dedüşük ihtimal de olsa bazı uygulamalar bir süre çalışmayabilir, sizin içinönemli olup ios7 uyumundan emin olmadığınız yazılımları güncelleme yapmadanönce uyumluluk için kontrol etmek isteyebilirsiniz. ya da iş yerinizdekullanmanız gereken yazılımlar varsa IT elemanlarından onay almadangüncellemeyin, aynı uyumsuzluk sorunu orada da olabilir

güncelleme yaptıktan sonra oynadığım bazı oyunlarda problem yaşadım, oyun başlamıyordu,ana ekrana atıyordu,telefon aşırı ısınıyordu, pil anlaşılır derecede çabuk bitiyordu, ve telefonda(4s) ağırlaşma oldu.Yerli yabancı forumlarda araştırma yaptım, fotoğraf ve videoların gereksizlerini sildim bir kısmını bilgisayara aldım telefonda 8 gb kadar yer açtım daha sonra reset atarak yeniden başlattım ve problemler düzeldi. Bahsettiğim problemleri yaşayan olursa diye yazdım.Bu arada ios 7 yi çok beğendim. Sıkılmıştım telefondan, farklı bir telefon gibi oldu, tavsiye ederim :eek:key:

ben görmedim ama forumlarda sıkıntı yaşayanlar varmış ek paketlerle onlarda giderilecektir.

iOs 7 bir tek benim pilime mi yaradı ya? kullanım aynı kullanım, 6.1.3 te akşam 6'da %30 larda oluyordu, şimdi %75lerde oluyor :D

Geri
Üst Alt