Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

internetten alişveriş yapmadan önce bunlara bakmanızı tavsiye ederim..

paypal yeterınce guvenlı dıye bılıyorum bu konuda

Ben 9-10 senedir internetten alışveriş yapıyorum sanırım. Başıma hiç bir sorun gelmedi :)

TR'de PayPal'le anlaşmalı hala bi banka yok mu. ??

Paypal ile Tr bankalarının anlaşmasına gerek yok zaten sistem kredi kartı üzerinden işledigi için çokta önemli değil taki satıcı değilseniz tabi o zaman sıkıntı olabiliyor.Ayrıca Tr hesaplarıda tanıtılabiliyor TR Paypal account'a.Bu arada arkadaşlar başına Paypal da parası kalan falan dispute kazanmasına rağmen veya siz haklıysanız bile claim i karşı tarafa kazandırmışssa paypal paranız gittiyse kısacası canınız yandıysa yeterki ürün size kargolanmasın yani elinize ulaşmasın %100 paranızı bankanızdan geri alırsınız.Böyle bir durumla karşı karşıya yakın zamanda kalan varsa yardımcı olabilirim ;)

Geri
Üst Alt