Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

insignia 2.0 CDTI Otomatik vs VW Passat 1.6 TDI Tiptronik

Konu, 'Diğer Modeller' kısmında nightcrawler tarafından paylaşıldı.

1. nightcrawler

nightcrawler SCW Üyesi

72
    23
    8
    Merhaba,
    70.000TL'ye dizel otomatik bir araç arıyorum.
    Model olarak 2012 Opel Insignia ile 2012 WW Passat arasında kararsızım, yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Mart 2016
    Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    ww passat tabii..insigna pek tutulmadı sanki hem ikinci eli hızlıdır passatlar

3. dmts

dmts SCW Üyesi

320
    313
    63
    70bin TL lik bütçeyle her iki araçtanda 2012 modele kadar düşük km li araç alınabilinir. düşük yakıt tüketimi ve satış sonrası düşünüldüğünde passat confortline pakette kısıtlı kalınarak alınabilinir yada kullanım keyfi, konforu, performans açısından düşünüldüğünde insignia cosmo da alınabilinir.

4. aslankral15

aslankral15 SCW Üyesi

169
    160
    43
    merhabalar, ben tercıhımı passat tan yana kullanırdım. her nekadar 2.elde vw sanzıman konusunda rısklı dursada temızı bulunduktan ve kontrollerı yapıldıktan sonra keyıflı olacagı kanısındayım. ınsıgnıa da guc aktarımında sıkıntı oldugunu fırma kendısıde kabul etmıstı ayrıca ınsıgnıanın yakıt tuketımı passata gore(karsılastırdıgınız 2 model ıcın) daha fazla. vıtes gecıslerınde hızı olsun sarsıntısız gecısler olsun rahatlık olsun surus keyfı olsun(kısıden kısıye gore degısır ama 2 aracıda kullanmıstım passat daha keyıflıydı daha seriydi bana gore). ayrıca 2. elde vw daha cabuk satılır kanaatındeyım.kazasız belasız surusler dılerım

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Eski bir 2010 model insignia cdti cosmo sahibi olarak oyum Opel.
    Hem güç, hem konfor, hem donanım, hem de az yakıt.
    Başka bir şey de demem :)

6. hakan84

hakan84 SCW Üyesi

171
    126
    43
    Ben bmw 3 serisinede bi bakmanizi öneririm.

Sayfayı Paylaş