Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İnsanlıktan nasibini almayan....

Kaç kere aradım telini açmaya cesareti yok. 3 kez karşılaştım. anında yok oldu. Yapmayan bir insan gelir der ki arkadaş ben yapmadım der. birde 2 yıl önce göreve başladığında 2 yıl işi ben öğrettim. Yazıklar olsun. Haram zehir olsun. İnşallah bulur oda. Allah büyük...

Allah sabır versin. bu tip kişilerle uğraşmak cidden insanı yıpratıyor....

• Beğen
Reaksiyonlar: fhs
Herif resmen bagajın a... koymuş...Çok geçmiş olsun. Piyasada şerefsizden bol ne var ya. İnan temizle temizle bitmez,okadar çok yani...

Şahsen ben olsam aynısını o şerefsizin arabasına yapardım, neyse sana ALLAH sabır versin hayırlı teskereler..

böyle konularda küfür serbest olsa diye içimden geçirmiyor değilim ;)

Şahsen ben olsam aynısını o şerefsizin arabasına yapardım, neyse sana ALLAH sabır versin hayırlı teskereler..
arabasını kamera altından kıpardatmıyor bile. kamera yerlerini bile çok iyi biliyor..

Geri
Üst Alt