Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

infinty sub kutusuyla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

- 48 -

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kutusuyla birlikte infinty referance 1240 subwoofer'ımı satmak istiyorum..
aldığım fiyat kutusuyla 250 lira..isteyen olursa fiyat biçsin..ama öldürmesin..bende uygun gelirse veririm
haziran 10-15 gibi aldım..haziran 20 gibi kullanmaya başladım..bugün eylül 28 yani 3 ay günlük 1 saat kullanımı var bide antep istanbul istanbul antep arası 30 saat kullanım..
kesinlikle patlak bozuk değildir.daha önceki konuları da takip etti iseniz bagaj da bass ayrı çalıyor bende buna alışamadım..başka bir sistemin peşinde gideceğim..yeni bir şeyler düşünüyorum
şimdiden teşekkür ederim

dscf0999.jpg

dscf1001q.jpg

dscf1002x.jpg

sevgili Varol, ben şuna kanaat getirdim, bagajdaki ses yalıtımları nedeniyle bu kutulu baslar benim istediğim tokluk ve derinlikte ses vermiyor içerde fena değil ama dışarı gık bile gelmiyor... sana tavsiyem şık bir pandizot yaptırıp onuda arabanın kasasına sabitlemen... hadi kolay gelsin... bu arada hayırlı satışlar...

sevgili Varol, ben şuna kanaat getirdim, bagajdaki ses yalıtımları nedeniyle bu kutulu baslar benim istediğim tokluk ve derinlikte ses vermiyor içerde fena değil ama dışarı gık bile gelmiyor... sana tavsiyem şık bir pandizot yaptırıp onuda arabanın kasasına sabitlemen... hadi kolay gelsin... bu arada hayırlı satışlar...

yeni birşeyler yapacağım ilk olarak subbass'ı satmakla bu işe girişiyorum
aklıma ilginç fikirler geliyor sadece beni dinleyecek bir tesisatcı arıyorum..yani bana abi olmaz öyle demeyecek kendi fikirleri için ısrar etmeyecek bir tesisatçı lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt