Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

indirim!!!!!!!!

ben zaten ıstanbuldayım ya :) kurtkoyde:D sezgın abıylede gorusmustuk bursada belkı hatırlar ozdılekte gorusmustuk..

teşekkurler Cezmi abi..

Valla ön tampon veya kol dayama işine girebilirim ben de taksitle :D

ya sımdıde korkum ındırım gelır kolcak kalmaz kafayı sıyırırım :confused:

ya birsey merak ediyorum o 2 bardaklik kapanicak ben oraya cep tel we sigara atiyordum kolcak oralari kapatiyor dimi war mi kolcak kullanan biri resim cekebilir mi ? bir de kol dayiyinca ses fln yapmiyor dimi plastiklerin gicirdamasi gibi ?

ya birsey merak ediyorum o 2 bardaklik kapanicak ben oraya cep tel we sigara atiyordum kolcak oralari kapatiyor dimi war mi kolcak kullanan biri resim cekebilir mi ? bir de kol dayiyinca ses fln yapmiyor dimi plastiklerin gicirdamasi gibi ?

aynen oyle orası kapanıyor sabıt sekılde duruyor ses falan yok ama ıcne bırsey koymak ıstersen yerlerı duruyor oranın kapagı ayrı ...

Geri
Üst Alt