Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Inception/Başlangıç

Matrix'de rüya değildi ama.. :)
esintiler var ama doğru..

yok matrix de değildi..matrixi seyrettiren görsel ve ses efektleri idi..

zaten tümü ile kötülemek istemiyorum ilgin olan yerler vardı bi senaristin hayal gücü de güzel ruyanın için de rüya onun içinde rüya..ve alt rüyalarda ölürsen bir alta inip ordan kurtarma gibi bir hayal gücüne sahip olup konuyu yazabilmiş..bunlar gerçek hayatta olan şeyler rüya içinde rüya gördüğüm oldu..

en çok hoşuma gidenler rüyada, atıyorum bi dükkandayken bi kapıyı açıp evde olmak ve 40 days and 40 nights'ta da olsa da uyurken yüzüne su çarptıklarında rüyada su basması.. :)
aslında çok orjinal bi film değil ama belli başlı fikirleri güzel birleştiren bi film..

en çok hoşuma gidenler rüyada, atıyorum bi dükkandayken bi kapıyı açıp evde olmak ve 40 days and 40 nights'ta da olsa da uyurken yüzüne su çarptıklarında rüyada su basması.. :)
aslında çok orjinal bi film değil ama belli başlı fikirleri güzel birleştiren bi film..

evt o küvet sahnesi hoş efekleri güzel yapmışlar..kurgu güzel kurguları severim..galiba bu önceki işimden dolayı olsa gerek..ses efekti ve görüntü efekti bende ağır başıyor bazen öyle filimler var ki konu nerdeyse sıfır ama görüntü ve ses efekti için filmi bir kaç kere izliyorum..

Geri
Üst Alt