ince stepne ölçüleri yardım ... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ince stepne ölçüleri yardım ...

hakibo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

aracımda simit tüp takılı olduğundan bagajdaki normal stepnem (Orjinali ince heralde ama ben aldığımda normal boyutlarda stepne vardı) bagajın yarısını kapatmaktadır. diğer yarısındada kutu bas olduğundan bagaja 2-3 poşetten başka bişe koyamamaktayım.

Çözüm olarak kutu bastan vazgeçemeyeceğim için stepneyi ince olanla değiştirmekten başka bi çare gelmedi aklıma. sahibindende( İNCE SİTEPME CANT LASTİK SIFIR - En uygun jant lastik fiyatları Türkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 62551786 ) 125*85*16 boyutlarında satılık bir adet stepne var. 5 bijon. bu stepne benim 2006 leona uyumlumudur.

Konu ile ilgili olarak yardımcı olursanız sevinirim.

RedLine

Kayıtlı Üye
konuyla alakası yok ama aracınızı bir kaç ay önce otopazarında görmüştüm. daha öncesinide biliyorum 19" S5 jantlar filan wardı. yenimi aldınız yoksa eski sahibimisiniz

Edit: daha öncede sormuşum kbakma:D

RedLine

Kayıtlı Üye
he bu arada ilandaki stepnenin ölçüleri 5x100 sizin araca uyacak ölçü 5x112dir

hakibo

Kayıtlı Üye
he bu arada ilandaki stepnenin ölçüleri 5x100 sizin araca uyacak ölçü 5x112dir

Teşekkür ederim cevap için, doğrudur daha önce sormuştun, bende cevaplamıştım diye hatırlıyorum:D ama yinede cevap vereyim, 5.ayın sonunda aldım çok şükür memnunum. tek derdim bagajda biraz daha yer açabilmek, 5*112 bi bulabilirsem kismetse.