Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İn-dash yardım

Konu, 'Müzik Ve Multimedya Sistemler' kısmında DOUKAN tarafından paylaşıldı.

1. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Tanıdığım Dubai'ye gidiyor orda fiyatların Türkiye'ye göre daha hesaplı olduğunu biliyorum.İn-dash siparişi vermek istedim.Benim sorum ilerde de bana sorun çıkarmayacak her araçta rahatça kullanabileceğim bir model tavsiyesi istiyorum sizlerden pazar gününe kadar sölemem gerekiyor şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum...

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Dou bi foto koyar mısın gözümün önüne gelmedi alet..

3. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
  4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    burda ne kadar ki bunlar kardeşim. ??

5. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Kalitelileri 2.000 bin YTL'den başlıyor kardeşim...

6. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    78
    48
    kanka ın dash a hıc gırme pıonner double dın veya kenwood double dın dırek hhıc bı sorun yasamassın.ama paynır kenwoda gore 2 kat para

7. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Ogün double dinleri sök çıkar zor olur bunlar daha pratik ondan böle düşünüyorum...

8. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    doukan kardeşim ben şimdiye kadar tüm cihazlardan kullandım ve şuan senin eklediğin fotodaki cihazı kullanıyorum mükemmel ve kullanışlı bi cahazdır ben bu cihazı ilk çıktığında amerikadaki yeğenime getirtmiştim 1100 tl gelmişti hiç düşünmeden alıcaan bi cihaz ses sinyal kalitesi mükemmeldir.

9. ismaiL

ismaiL SCW Üyesi

1.150
    3
    38
    Pioneer'lerin indashları piyasadakilere göre zaten kaliteli.Ama ALPINE'leri de daha başarılı bulanlar var. Seçim senin =)

10. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    +1 RNS 510 iste bence, bundan sonra vw grubu bir araç alırsan hepsine takılır. Navi'de var.

Sayfayı Paylaş