Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İmza Kampanyası......

Konuyu gören arkadaşlar illa ki girip oraya isimlerini, maillerini yazmışlardır. Buraya gelip tekrar ben de imzaladım dememiş olabilirler. Ancak sabah akşam site kapatan yöneticilerimiz bir web sitesinde toplanan isim listesi karşısında bir şey yapar mı? Keşke imkan olsa ıslak imza toplasak.

daha çok yorum yapılması ve burdada iki çift duygunun yazılması çok zor olmasa gerek kardeşim... dünyanın yorumunu yazısını yazıyoruz konuya yapılan her yorum konuyu günceller ve güçlendirir yani burda yazılanlarında önemi var bunu da düşünmeni isterim...:eek:key:

İmza verdim bende...Umarım ailesinin istedikleri yerine gelir..

Türkiye de insan hayatının ne kadar ucuz oldugunun göstergesi resmen.Yazık olmuş.Allah rahmet eylesın, keşke bin imza hakkım daha olsaydı kullansaydım...

O y.vs.k cevabı veren adamın kafasına düşmez işte o lavabo. Gider o yavrucağın üzerine düşer de canından eder.
Bana göre birçok işte başlıca suçlu medya. Suçludan ziyade, üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmiyolar. Suni gündem yaratıp fasafiso haber yapacaklarına, sabahtan akşama kadar zırva zırva şeyleri yayınlayacaklarına şu haberleri her gün insanların gözüne soksalar, işte bu devlet bu olaylar hakkında hala çözüm alamıyo diye, belki benim temiz halkımın aklında bazı düşünceler oluşur da bişeyler yapmaya kalkar. Kendi canı da yanmadan önce.

Daha fazla lazım bildiğiniz forumlarda paylaşılırsa daha da kuvvetlenir bu eylem bilmeyen kalmamalı....

Geri
Üst Alt