Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

imza boyutu

Sayfaların yavaşlamaması için onada bir limit konmalı o zaman. atıyorum 2mblık bir imza px olarak küçülsede boyut olarak küçülmeyecek. En güzeli belli bir boyut belirlenmesi ve ona göre imzaların revize edilmesi bence :)

sole soluyum sanırım 17" altı ekranlarda baya buyuk gozukuyo ımzalar

Sayfaların yavaşlamaması için onada bir limit konmalı o zaman. atıyorum 2mblık bir imza px olarak küçülsede boyut olarak küçülmeyecek. En güzeli belli bir boyut belirlenmesi ve ona göre imzaların revize edilmesi bence :)

Tüm herkezin avatar, imza ve garaj resimlerini silip aslında belirlenen ölçüde izin vererek yüklenmesini düşünüyorum şu sıralar. :)

kesınlıkle cok ıyı olur,o konuya b el atak serbay,telefondan flan gırerken ezıyet evde bıle koca sayfada tek ımza falan gorunyo neredeyse

imzalarda bazen sorun oluyor sanırım. küçük yaptığım halde imzamı ilk açılışta özellikle büyük gözüküyor. Sonradan küçük boyutuna geri dönüyor

Bende herkesin imzasi gayet kucuk gorunuyor.

Geri
Üst Alt