Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Imza boyutları!!!

Yöneticiler torpilli galiba imza boyutu konusunda.

ii oldu ıı arkadaslar mıllet kor deıl kocaman seyde gozukuyo bunlarda.

Mesela senin imzan. Standart boydaki resimden istediğimiz kadar yanyana alt alta koyabiliyosak, imza küçültmenin ne anlamı var?

sayfayı alanen kaplamıyor en azından yan yana koyarak ;) daha çalışmalarım devam ediyor bakalım.

Herkes 25" monitör kullanmıyo. Resimler sende yanyana gözükebilir. 17" monitörde böyle gözüküyo.

asdvo.jpg

mg315421copyv.jpg

Yani ikisinin kapladığı alanın bi farkı yok.

15.6" laptop kullanıyorum ekran görüntüm aşağıdaki gibi.. Eğer alt alta kullanan varsa ekran kartının çözünürlük ayarını düşük tutmuşlar ondan öyle gözüküyor onlara ;) acaba başka alt alta gören kişiler varmı merak ediyorum ona göre düzenleme yaparım biraz çirkin dursada :p:confused:

2409u.jpg

Laptop widescreen olduğu için öyle.
Ayrıca bu iş bi standarta bağlanır, herkes ona uyar. Mesela 320 x 240 ve tek resim. Belirli bi boyut seçip tonlarca resim koymakla tek büyük bir resim koymanın hiçbir farkı yok.

Geri
Üst Alt