Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

imza boyutları!!!

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
gökhan kardesım bırıcık web sorumlumuz.şu imza boyutlarına bellı bı olcu sınır olsa da su kocaman ımzalardan ve sayfayı kasmasından bı kurtulsak.

mesela 150x400 gıbı bı boyut sınır olsa hem herkzın ımza boyutu aynı olsa hemde kocaman ımzalr sayfaları doldurmasa.

kimin ne imzasından şikayetin varsa bana yazarmısın

yok abı yanlıs anlasılmasın kımseden sıkayet yok sadece bellı boyut olursa daha guzel olcagını dusundugum ıcın.bazı ımzalar baya buyuk cunku hemde bı ştandartı olur dıe dedım.yoksa kımseden sıkayet yok.:)

imzalar kullanıcı tarafından yüklendiği için biz öneri babında uyarabiliriz.ama sistem olarak bi sınırlama söz konusu değil...

şeker sürekli olarak cookie'leri falan silme..
normalde tarayıcında bi defa download edildikten sonra kalıyo bi daha ki sefere baştan indirmez zaten..

bunu forum icinde yayinlanan resimlere uygularsak daha iyi olacak

bencede imzalara bi boyut sınırlaması getirilmeli, böyle bi sistem var ben bi kaç forumda gördüm. çok büyük imzalar gerçekten can sıkıyor..

800X600 otomatik küçültme koyulan fotolar için süper olur..

bencede imzalara bi boyut sınırlaması getirilmeli, böyle bi sistem var ben bi kaç forumda gördüm. çok büyük imzalar gerçekten can sıkıyor..

tamam ya aldım mesajı her seferinde yüzüme vurma.. :D

Forum içindeki resimlerde 800x600 otomatik küçültme gerçekten çok iyi olur, ben genelde imageshacktan eklerden resize ediyorum ama bazen netten aldığımız fotolarda bunu yapmamız mümkün olmuyor.

İmza boyutuda genelde 500x100 yani 600px olarak kullanılır genelde. ister 300x300 ister 5x495 kullan. Bunada max. kb sınırlamaması koyulursa 50kb 100kb o zaman gayet adil bir sınırlama olur.

Sayfaları mesajların çokluğundan değil resimlerin büyük ve bol olmasından dolayı devamlı farenin tekerleğini 5-10 yaptırarak görüntüleyebiliyoruz. Elbette bir de bu hareketli (benim ki gibi) ise daha da zorlaşıyor

Geri
Üst Alt