Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

impreza wrx-impreza wrx sti

mehmetelt

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2004-2005 model çok temiz impreza wrx ve impreza sti arasında 10 bin tl fark var. wrx 45 bin tl, STI 55 bin tl.
55 bin paranız olsa hepsiyle STI mı alırdınız yoksa
45 bine WRX mi alırdınız?
Bu iki araç arasında 10 bin tl ye deyecek kadar ne fark var. veya bu farkı vermeye değermi?
siz olsanız hangisini alırdınız? ama STI bütçeyi zorlayacak gibi görünüyor. ne yapardınız?

---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 19:09 ----------

http://www.sahibinden.com/bu_firsat..._2004_sti-90WQQaXQQ19461135WQQpXQQdisplayitem
http://www.sahibinden.com/2005_mode..._245hp!!!-76WQQaXQQ16145288WQQpXQQdisplayitem

mesela bu ikisinden tercihiniz hangisi olur?

Abi şimdi şöyle bi konu var. işte bendede 'estiyay' var demenin havası başka . yok subaru impreza fln uğraşılmaz. forza stiiii. :D

iyide ibrahim ötekide WRX hiç boş bir araç değil

---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:16 ----------

yokmu yaw yorum yapacak olan.

Bana uzak bir marka ve marka ile ilgili bilgim hiç yok Mehmet maalesef

kesinlikle STI. Birçok impreza kullanıcısından duyduğum wrx'in sti'ya oranla daha kırılgan olduğudur. Eğer ciddi cidi düşünüyorsanız aradaki farkı anlatan detaylı yazılar bulabilirim.

STI bildiğin ralli platformuna üretim zaten bildiğim kadarıyla aralarında donanımsal olarak ne farklar var bilmiyorum..velakin STI'da bence her şey aradaki farkı hakedecek düzeydedir..en başta koltuklar falan farklıdır herhalde..Sparco ya da Recaro'dur..

güçleri 1'e 1 aynı mı. ??

erhan çok iyi olur. önümüzdeki dönemde arabamı değiştirebilirim. ama bu ne zaman olur bilemem. 3 ay sonrada değiştirebilirim 1 sene sonrada. ama kesin değiştirecem. leon cupraya çok niyetliydim fakat impreza alacağım sanırım. o yüzden WRX mi yoksa STI mı aradaki 10 lira farka değermi. o bahsettiğin yazıyı buraya kopyalayabilirsen çok sevinirim. WRX nasıl kırılgan oluyor? O da spor bir araç sonuçta. yada STI çok mu sağlam?

---------- Post added at 20:18 ---------- Previous post was at 20:16 ----------

STI bildiğin ralli platformuna üretim zaten bildiğim kadarıyla aralarında donanımsal olarak ne farklar var bilmiyorum..velakin STI'da bence her şey aradaki farkı hakedecek düzeydedir..en başta koltuklar falan farklıdır herhalde..Sparco ya da Recaro'dur..

güçleri 1'e 1 aynı mı. ??

donanım farkı yok yiğit. body kit farkı var.
WRX 215 hp
STI 265 hp

abi 50hp var arada ve biri WRC'de kullanıcak kadar dayanıklı bi alt yapıya sahip..
ve sen hangisi diyosun.. :)

Şimdi abi bu araçları pek bilmiyorum ancak her 2 araçta AWD (sürekli 4 ceker) bir araç olduğu için ve blow off ile harika bir sey cıkardığı için fark etmez bence :D

Geri
Üst Alt