Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

impreza wrx-impreza wrx sti

EVO'nun parçaları Subaru'ya göre çok pahalı ve zor bulunuyo Mehmet Abi. Subaru STI'lar artık Şahin Doğan gibi parça bulunması açısından.

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

Mrb seni en iyi şekilde aydınlatabilirim amerikayı keşfetmeye çalısma kesfedilmiş bir sti var zaten wrx motor sanzuman koltuk fren alt takım gösterge spoyler olarak tamamiyle sti yapıyım desen bi okdar daha para harcarsın.2004 sti 2005 sti düşünüyorsan aralarındaki fark sanzuman dcdd sanzuman yani oranlarını ön arka lock seklinde değiştirebiliyorsun.sti motoru 2005 modele kadar forget pistondur krank blok tamaiyle farklıdır. wrx malesef naziktir motoru detanosyona ugradıgı zaman cabuk kırılır motoru forgetlasan bu kez sanzuman sorunuyla karsılasırsın kırılır 3 4 prizdrek kırılır.dogbox taksan frenler yeterli olmaz bremboya gecmen gerekir alt takım koltuk amortisör derken wrx seni oldukca yorar.Burda kısa bir anlatım ama 10bin tl fazla vermen fazla değil en mantıklısı sti 2005 tercih edersen senin için dahada iyi olur sanzumanından oldukca zevk alırsın. Benim aracım spec c komple sti üstün ama yurt dısından getirdim herseyini bunun sonu yok 15 senedir binmediğim subaru kalmadı bi önceki arabam 550 beygirdi şimdiki standart 320 beygir cok keyifli ufak tefek ekstra hepsinde var zaten buldugun aracın plakasını vermen yeterli yardımcı olurum .
Bugün sanayide 06 GMG .. plaka siyah bi E46 kasa coupe BMW gördüm. Sizinmiydi acaba?

evet ya araştırdım hakikaten çok uygun fiyatlara imprezanın parçaları bulunabiliyor. hem 2. eli daha güncel bir araç. STI param yetmezsede WRX alacam

nası farklı gelmiyo abi..
eskiden de insanılmaz farklar yoktu zaten..

benim Tommi Makinen Edition'dan sonraki favorim X oldu artık..
performansı ve tasarımı çok güzel..

car_photo_250320_7.jpg

elbet farkliliklar var fakat, cok goze batan turden farkliliklar yok demek istedim ben. on tarafi gercekten cok guzel bir lafim yok ama arkasini hic begenmiyorum evo X in. evo serisinde benim en cok begendigim evo 8dir. fakat senin de dedigin gibi Tommi Makinen Edition da baska bir guzel. Ancak ben bunlarin hepsine ragmen bir STI i tercih ederim. Beyaz, Siyah veya Mavi rengine sari renk cok kollu 19" BBS jantlari da olursa benim icin kadayif ustundeki kaymak gibi olur. :rolleyes:

---------- Post added at 23:58 ---------- Previous post was at 23:53 ----------

232Subaru_Impreza_WRX_STI.jpg

---------- Post added at 23:59 ---------- Previous post was at 23:58 ----------

subaru-impreza-wrx-sti.jpg

Mrb seni en iyi şekilde aydınlatabilirim amerikayı keşfetmeye çalısma kesfedilmiş bir sti var zaten wrx motor sanzuman koltuk fren alt takım gösterge spoyler olarak tamamiyle sti yapıyım desen bi okdar daha para harcarsın.2004 sti 2005 sti düşünüyorsan aralarındaki fark sanzuman dcdd sanzuman yani oranlarını ön arka lock seklinde değiştirebiliyorsun.sti motoru 2005 modele kadar forget pistondur krank blok tamaiyle farklıdır. wrx malesef naziktir motoru detanosyona ugradıgı zaman cabuk kırılır motoru forgetlasan bu kez sanzuman sorunuyla karsılasırsın kırılır 3 4 prizdrek kırılır.dogbox taksan frenler yeterli olmaz bremboya gecmen gerekir alt takım koltuk amortisör derken wrx seni oldukca yorar.Burda kısa bir anlatım ama 10bin tl fazla vermen fazla değil en mantıklısı sti 2005 tercih edersen senin için dahada iyi olur sanzumanından oldukca zevk alırsın. Benim aracım spec c komple sti üstün ama yurt dısından getirdim herseyini bunun sonu yok 15 senedir binmediğim subaru kalmadı bi önceki arabam 550 beygirdi şimdiki standart 320 beygir cok keyifli ufak tefek ekstra hepsinde var zaten buldugun aracın plakasını vermen yeterli yardımcı olurum .
orjınal spec c olarak mı getırdınız aracınızı?

Geri
Üst Alt