Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk yardımda önemli noktalar..

teşekkürler Nazlı..

2 sene önce bizim okuldan içinde 4 kişi bulunan bi araç 100 küsür km/h ile takla attı..
aracı kullanan arka camdan fırlamış..olay yerinde ölmüş zaten..bu tarz acil durumlara en yakın olduğum olay buydu en son..umarım son olur..

teşekkürler..

çok uzun ya okumaya üşendim şimdi bişe olursa artık benim yanımda sen varsın zaten:)

ya bana bişey olursa???

teşekkürler belki acil yardım dersimin sınavına yardımcı olur :D

umarım olur :)

sınavda saglık bolumunu onumdekı bayan arkasdastan motor bolumu karsılıgı almıstım ben ona motoru soğledım oda bana saglıgı soledıgınden hıc bı bılgım yoktu....Teşekkürler Nazlı

sınavdaki kadar ayrıntılı tıbbi bilgi içermese de faydası olur umarım..

Ben hatırlarım ilk yardım dersinde bana hoca sordu kazada ölü var ne yaparsın...? bende valla benim yapabilcegim bişey kalmamış fatiha okurum imamı çagırırım dedim birden suratı asıldı otur yerine dedi...bana bozuldu...

Yav ne yaptım dedim ben kahkaha seslerinin içinde...:D

Teşekkürler paylaşım için...

:))))
teşekkürler Nazlı..

2 sene önce bizim okuldan içinde 4 kişi bulunan bi araç 100 küsür km/h ile takla attı..
aracı kullanan arka camdan fırlamış..olay yerinde ölmüş zaten..bu tarz acil durumlara en yakın olduğum olay buydu en son..umarım son olur..

:( umarım..

Teşekkürler cok önemli bir nokta
Ben kursta hiç derslere gitmedim antalyada sahilde idim sınavda 96 aldım :D

o benim için geçerli;) ya msn açılsa da siteyi meşgul etmesek:p

Geri
Üst Alt