Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk uzun yol

2017 Leon 1.6 dizel dsg ile ilk uzun yolu yaptım. Yaklasik 900 km kadar. Tamamen konfor odaklı bir yolculuk oldu. Klima full açık ve hız 110-130 arasi. Çok kısa sollamalarda 140-150 oldu. Sonuç Ekli dosyayı görüntüle 15516

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Yakıt ort. Çok iyi ancak hız ort.93 bu da neredeyse hiç dur kalk yapmamışsın demektir. Şehir içine nerdeyse girmemişsiniz.Güzergah olarak nerelerden geçtiniz?

Yakıt ort. Çok iyi ancak hız ort.93 bu da neredeyse hiç dur kalk yapmamışsın demektir. Şehir içine nerdeyse girmemişsiniz.Güzergah olarak nerelerden geçtiniz?
Malatya Eskişehir güzergah. Ankara Kayseri Malatya Google haritasını daki güzergah kullanıyorum. S içi yeterince var hatta bazı ilçelerdeki kırmızı ışıklar ve polis kontrolleri sinir bozacak kadar çok. En son Eskişehir girişinde GBT de 10dk fazla bekledim

değerler bir çok arabaya göre iyi klimayı da içerisi sopuduğında ilk kısma alırsanız yakıt daha fazla düşecektir

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir
Klima otomatik de ve startını stop açık yolculuk yaptım. Pek sevmem ben tuşlarla oynamayı sıcaklığı ayarladım otomatik e aldım devam

Geri
Üst Alt