Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk teklif ....

maalesef red dı yedık face den ınstegramdan mesaj atıp gormesıne rahmen cevap gelmedı

Sent from my iPhone using Tapatalk

maalesef red dı yedık face den ınstegramdan mesaj atıp gormesıne rahmen cevap gelmedı

Teklifi sosyal medyadan mı ettiniz hocam ?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evet bır turlu ulasamadım cunku ortak arkadasımızda hıc yardım etmedı bulusturma vss anlamında kızda hep dıyordu bu ıs olmaz bu ıs olmsz vss

evet bır turlu ulasamadım cunku ortak arkadasımızda hıc yardım etmedı bulusturma vss anlamında kızda hep dıyordu bu ıs olmaz bu ıs olmsz vss

Sağlık olsun. Ama edindiğim olumsuz tecrübelerden söyleyebilirim ki (olumlu olmadı hiç :) ) teklif sosyal medyadan yapılınca olacağı varsa da olmuyor. Buluşma ve ya görüşme fırsatı bulduğunuzda şansınızı tekrar deneyin. Olmazsa da biraz zamana bırakın bence.

Sağlık olsun. Ama edindiğim olumsuz tecrübelerden söyleyebilirim ki (olumlu olmadı hiç :) ) teklif sosyal medyadan yapılınca olacağı varsa da olmuyor. Buluşma ve ya görüşme fırsatı bulduğunuzda şansınızı tekrar deneyin. Olmazsa da biraz zamana bırakın bence.

mecburuyetten kardesım ne yapalım ulassal kapı olmayınca neyse artık

Maalesef bazı erkekler yüzünden kızların erkeklere güveni sıfıra indi hocam. Hep önyargı ile yaklaşıyorlar haklı olarak...

Yada biz olmazsak olmaz modundalar

Geri
Üst Alt