Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk Sevgilini Hatırlıyo Musun. ??

yiğit şöyle söyleyim fiziki olarak olmasada manevi olarak evlilik gibi bir şey :)

güzel diye bundan mı bahsediyodun Yunus'um yapma ya..
hep başıma gelir ve en nefret ettiğim olaydır..çevremde de bu yüzden ayrılan çok oldu..bu olay sana keyif mi veriyo. ??

:)

güzel diye bundan mı bahsediyodun Yunus'um yapma ya..
hep başıma gelir ve en nefret ettiğim olaydır..çevremde de bu yüzden ayrılan çok oldu..bu olay sana keyif mi veriyo. ??

:)

bakış açısı farkı. yüzlerce kızla görüşmektense tek olr en özeli olur. yani arka arkaya sıkılıp yenisine geçmek gibi alışkanlıklarım yok. ne bilim biz babadan böyle gördük :)

abim pek bi acımasız oldu ya..[/QUOTE]
Yok be Yiğitim vır vır, dır dır neymişde kimyaları farklıymış.Nasıl bir kimyaysa. Belli bir yaştan sonrada hiç çekilmiyor biliyormusun.

Yiğitcim nasıl birşeye aniden başladıysan ve bunların bazı nedenlerle son bulması gerekiyorsa bir anda silmen gerekiyor bende onu yaptım... =)

bakış açısı farkı. yüzlerce kızla görüşmektense tek olr en özeli olur. yani arka arkaya sıkılıp yenisine geçmek gibi alışkanlıklarım yok. ne bilim biz babadan böyle gördük :)

abi sıkılmak değil ki bahsettiğim evliliğe dönüşmesi ilişkinin..
ben neden flört ediyorum o zaman..kaldı ki evlenince nası oluruz diye merak etmedeğim tecrübe ettiğim bi kızla evlensem ne olcak..evlilik adı altında paylaşabileceği şeylerin kapasitesi de belli oluyo önceden..

QUOTE]
Yok be Yiğitim vır vır, dır dır neymişde kimyaları farklıymış.Nasıl bir kimyaysa. Belli bir yaştan sonrada hiç çekilmiyor biliyormusun.

vır vır varsa ben yokum abi zaten..

Yiğitcim nasıl birşeye aniden başladıysan ve bunların bazı nedenlerle son bulması gerekiyorsa bir anda silmen gerekiyor bende onu yaptım... =)

11 sene be olm..
PC'ye bile format atmak yarım saat sürüyo.. ;)

---------- Post added at 21:34 ---------- Previous post was at 21:32 ----------

3,5 senemi vermisim unutulur mu?

Doğuş dök içini rahatla abi.. :)

yiğit o karşına çıkacak kızın karakteri ile alakalı bir durum. yoksa günlük çok ilişkimiz oldu arada kaçamaklarda oldu ama aşk sadece tek oldu.

vır vır varsa ben yokum abi zaten..[/QUOTE]

Hangisinde yokki.

Geri
Üst Alt