Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ilk sıfır arabam : ibizaamm :)) cliodan sonra kısaca mercedes de diyebiliriz :))

:) abi ben bi akşam buluşmalara gelmek istiyorum inşallah elden alcam.. hep dışarda mı toplanıyosunuz yoksa belli bi yeriniz de var mı ?
genelde cuma akşamları toplanıyoruz hava durumuna göre sahil veya dilediğim bir kafe

hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin

Hayırlı olsun kardeşim,ALLAH Nazardan esirgesin.:)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Abi bende istiyorum sticker arka cam boş duruyor...

Maşallah kazasız belasız

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hayırlı olsun. yalnız clio dan sonra mercedes gibi gelmesi biraz abartılı olmuş :)))

hayırlı olsun. yalnız clio dan sonra mercedes gibi gelmesi biraz abartılı olmuş :)))
saolun benim clio biraz yaşlıydı o yüzden epey bi fark hissettik :D cliomu da severdim ama biraz mübalağadan zarar gelmez :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

herkese teşşekkür ederim Allah kimseye kaza bela vermesin tekerlerimiz yere tam bassın :)

Geri
Üst Alt