Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk polisaj makine deneyimim :)

Abi cüzi paraya yapılan iş zaten iş değil ben böle düşünüyorum parası değil zaten olay bu makineyi aldım ped aldım bıde yanında 170 lıra zaten 150 lıraya yapılıyor boya koruma bunnu ekstra pedlerı falan 70 lırayı buldu 240 lıra ettı sadece malzemesı kı yeterlı degıl yınede .polıshlerı 80 lıraya gelıcek onun waxı falan nerden baksan 150 lırada malzemesı 390 lıra edıyor 400 lıra dıyelım 400 lıraya en ıyı yer olan en ıyı yapan megiuars yapıyor zaten :D ama dedıgın gıbı keyıf meselesı zevk hanı degıyor bence :D .. aracın boyasını berbat etmemek ıcın zaten hurda panel uzerınde basladım cumartesı gunu annemın arabasının boyanması gereken camurlugu uzerınde denıcem ordada basarılı sonuc aldımmı 2-3 haftaya malzememı toparlamıs bı sekılde kendı aracımı komple gecıcem ... bıde o cüzi fıyatlara yapan yerlerde gercekten yaptırmayın sadece cıla atıp gonderen fırmalar var neler kullandıgını ne maddeler kullandıgını sorun mutlaka yapım asamasındada basında bekleyın

valla ben meguarsta o dediğin fiyatın yarısına yaptırıorum sadece cila atıp yolladıklarınıda sanmıyorum ::)

valla ben meguarsta o dediğin fiyatın yarısına yaptırıorum sadece cila atıp yolladıklarınıda sanmıyorum ::)

meguiarsın kızıltoprak , bahcesehır ve florya dısında yaptırıyorsan ( nerde yaptırdıgını bılmıyorum abı yanlıs anlama ) yapılan uygulamanın dogrullugundan suphe duyabılırsın yaparlar tabı tanıdık falan olduktan sonra sonucta el emegınden baska bıse yok kullanılan malzeme 20-25 ml malzeme basına

bugun hayırlısıyla 4 te 1 kaput yaptım arkadasımın aracının komple yapcaktık ama kaputu acıl gıtmesı gerektı resımler cektım bellı oluyorsa eklıcem yuzeysel ve cogu cızıgın %75 ı gıttı purussuz temız parlak bı yuzey hatta sonradan boyanan kaputtakı portakakl kabugu gıbı olan desen duzlestı 4 te 1 kaput yarım saatımı aldı yanı 1 kaput 2 saatımı alr komplesı 8 saat edebılır :S tabı el alıstıkca ıyılescek .. bu arada arac astra gri renk :D

Geri
Üst Alt