Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ilk kazam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akrepmuratli

Kayıtlı Üye
pazar günü park halindeyken bir ablanın gazabına uğradık duran araca gelip vurdu bana yardımcı olun lütfen...:mad::mad:

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0514_001.jpg
    Fotoğraf0514_001.jpg
    366.2 KB · Görüntüleme: 143
Geçmiş olsun, ama çok büyük bir şey yok gibi gözüküyor fotoda, o siyahlıklar pastayla çıkar herhalde

Allah beterinden korusun...

bi pasta bi cila tertemiz takma kafana

kardeş korkacak bişey yok götür bi pasta attır bida cilalat cillop gibi olur.

not : [MENTION=25159]braga26[/MENTION] konuyu sen açtın sandım bende çok korktum böyle bişey olamaz dedim içimden :D

en fazla rötüşle halledersen , cok kötü birşey yok

nazarlık olmuş olur , geçmiş olsun

Oto King mini onarım sıfır hata kafaya takacak bişey yok

Tekrardan geçmiş olsun Murat. Ceyhun abi ezikte var diyordu fotoğrafta pek belli olmuyor. Ezik falan yoksa bize uğra müsait bir zamanda bende pasta, cila, kil hepsinden var, bi şansımızı deneriz. Ama ezik varsa mini onarımla bir yere yaptırılabilir gibi. Oto king bu işi yapıyor ama Allah belasını versin onların daha kapılarının önünden ben geçmem.
Pek bir şey yokmuş kafaya takılacak halledilir illaki ;)

eziği bazımı görmemiş herhalde fakat onu servis duzeltmekle hiç ugrasmıyor herhalde para kazanmak ıcın hemen yenısını boyayıp takıyorlar autokıng de sansını deneyebılırsın gecmıs olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt