Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk Kaza'm

çok geçmiş olsun. adı üstünde kaza işte. Önemli olan size bişey olmaması...

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun. Sen istediğin kadar dikkatli ol, karşı taraf dikkatli olmadıkça böyle şeyler kaçınılmaz.

çok geçmiş olsun.. allah daha beterinden korusun.. inşallah en az değişimle yırtarsınız bu işten

Geçmiş olsun. Aynı yerden benzer kazayı ben yapmıştım. Servis yapılmaz bu, değişmesi lazım dedi. Tavsiyeyle bi ustaya götürdük. Orjinalinden daha iyi yaparım merak etme demişti. Değiştirmeden kurtardık. İyi bir usta bulursan arka kapı dahil boyayla kurtarabilirsin bence..

Geçmiş olsun kardeşim,allah tekrarını göstermesin..

tekrardan geçmiş olsun mertkan.aracı kazdan hemen sonra gördüm serviste bencede ön kapıyı degiştirmeden düzeltsinler orda sanada söyledim dikkate al bence bunu yeniden konuş.

valla büyük geçmiş olsun . allah daha kötüsünü göstermesin.

Herkese çok teşekkürler.Herkes "Hasar Can'a geliceğine Mal'a gelsin" diyor fakat kaza anında kendimden önce ilk düşündüğüm şey eyvah araba gitti oldu.:D

Geri
Üst Alt