Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İlk kaza

Konu, 'Teknik Destek' kısmında physco tarafından paylaşıldı.

1. physco

physco SCW Üyesi

28
    5
    3
    Arabayı alalı daha 20 gün oldu. Dün rahatsızlığımdan dolayı hastaneye gitmek için yola çıktım 5 dakika oldu olmadı artık uyudummu arkamamı baktım oraları tam hatırlamıyorum bi ses duydum bi baktım öndeki arabaya vurmuşum vites boştaydı en fazla 30 km hızla gidiyordum ama olan oldu arabanın son hali bu

Uploaded with ImageShack.us

2. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Gecmis olsun tamir ettirmek için [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] abimin bir ustası var konuyu görünce nerede yaptıracağınızın adresini verir .

3. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    Çok geçmiş olsun kardeşim...

4. gfx

gfx SCW Üyesi

1.164
    557
    113
    Cok gecmis olsun

5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  6. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Geçmiş olsun.

7. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.774
    5.612
    113
    Geçmiş olsun

8. physco

physco SCW Üyesi

28
    5
    3
    sağolun arkadaşlar nazarlık nazarlık diyip duruyorum ama bu 3 oldu. arabayı aldım 4 gün sonra park ederken sağ marşpiyeli sürttüm içine göçtü yaklaşık on santim uzunluğunda neyse dedim nazarlık olsun bundan 2 gün sonra bu sefer yine sağ marşpiyeli şu sarı mantar gibi şeylere sürttüm bu sefer kapıda çizildi marşpiyelde göçtü hadi dedim buda nazarlık olsun dünde bu kazayı yapınca artık moralim bozulmaya başladı. yaklaşık 1.5 senedir babamın meganeı kullanıyorum tampon sürtmeleri dışında hiç kazam olmadı bu arabayı aldım 20 günde 3 vukaat satmayı düşünmeye başladım yaptığım masrafı çıkaramam diye cayıyorum bilmiyorum ne olacak buda nazarlık olsun bakalım.

9. alikemal4242

alikemal4242 SCW Üyesi

413
    103
    43
    Hiç satma aklına gelmesin.Ben 1 ay önce 1 gün içinde 2 defa kaza yaptım ilki sabah oldu adam geldi tampona taktı neyse olur kazadır şükür kendimizde bişey yok dedik çünkü ufak bir çatlak oluştu yine aynı gün ikindin sınavdan dönüyorum düğün konvoyundaki bir araba hareketli haldeyken geldi arkadan vurdu artık sinirlerim tepeme toplandı indim arabadan kavga edecem artık baktım arabadan yaşlı bir amca indi duramadım kusura bakma deyince haliyle bişeyde demedim pek takmadım zaten çokta bişey olmamıştı park sensörünün bi gözü içine düşmüş .Autokingte herşeyi yaptırdım mini onarımdan :)
    Bu tür kazalar olur geçer gider Allahım daha beterlerinden saklasın cümlemizi.Sadaka ver içinde rahatlasın :eek:key:

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  10. fatihyksel

fatihyksel SCW Üyesi

1.488
    537
    113
    Bununla geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş