Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İlk Bakıma giricem neyle karsılasacıgımı bilemiyorum...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında 34hv1022 tarafından paylaşıldı.

1. 34hv1022

34hv1022 SCW Üyesi

8
    1
    3
    Sevgili scw üyeleri.. Aracım 7000 km ye geldi ve ay basında servise götürücem ancak neyle karsı karsıya oldugumu bilemiyorum.. yaptıgım arastırmalara göre filtreler, yag vs. degisimi olacakmıs.. oncelikle hangi yagı secmeliyim ikinci olarak bu bakım bana kac liraya maal olur..?
    Yorumlarınız icin simdiden tesekkürler..

2. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    şahan servisteki yağı koymak zorundasın zaten garanti için...serviste koydukları yağ da gayet iyidir için rahat olsun...

3. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    Gökhan abi yağı götürmek zorunda değiliz diye biliyorum. Ben kendim alıp gittim 30.000 bakımına. Garantiyle alakalı herhangi bir sıkıntıdan bahsetmediler..

4. drmvd

drmvd SCW Üyesi

68
    9
    8
    4lt mobil 1 esp formula 5w30 motor yagını alıp goturebilirsiniz. yag filtresi ve hava filtresi de degisir. Polen filtresini degistirmek sart degil.

5. bond0967

bond0967 SCW Üyesi

127
    24
    18
    Aracın eğer 1 yaşını doldurmadıysa 7k da bakıma gerek yok derler serviste çünki 15 k da bir bakıma girer bizim araçlar. 15 k bakım ücretide 300 tl civarı ama ufak miktarda değişiklikler gösterebilir servisten servise birde yetkili serviste uygun yağını herşeyini onlar kendileri koyarlar kafan rahat olsun. :)

6. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    çağrı bunu bilmiyordum???olabilir yani yağ ise yağ:)

7. Badoo

Badoo SCW Üyesi

43
    3
    8
    Aracim 8000de 6 aydir askerde oldugumdan garajda duruyor bakima goturmem gerekirmi 1 senesi agustosta doldu tavsiyeniz nedir

8. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    illaki götürmelisin bir kontrolden geçirsinler arabayı zaten askerde olmasaydında seneden dolayı ağustosta götürecektin ağustos olmadıda eylül oldu

9. Badoo

Badoo SCW Üyesi

43
    3
    8
    Gotursem iyi olur o zaman peki izmirde vosmer mi mbu mu hangisini tavsiye edersiniz bir bilginiz var mi?

10. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    hangisi yakınındaysa ona git

Sayfayı Paylaş