Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk Bakım Ankara

bana ilk 2000-3000 gibi servise kontrol amaçlı gelmemde söylenmişti.Size böyle birşey söylenmedimi.

Her araçta söyleniyor bu. Araç normal çalışıyor mu, yağ eksiltmiş mi, kaçak, sorun, ıvır zıvır var mı bunlar kontrol ediliyor. Sanılanın aksine ücretli değil.

bu ülkede denetleme vs.yokmudur bu fiatlara bu yağlar şaşırmış..asıl şuç sizde xenon vs.vb alırken kılı kırk yarıyorsunuz..nerdeyse 4 katı fiatlar

Fiyatlar heryerde bölye değilmi ki? valla kararsızım ama büyük bi ihtimal doğuşa götüreceğim..

Bence yağı dışardan al. Yanlış hatırlamıyorsam Doğuş'un faturasında 93TL yazıyordu.

bu ülkede denetleme vs.yokmudur bu fiatlara bu yağlar şaşırmış..asıl şuç sizde xenon vs.vb alırken kılı kırk yarıyorsunuz..nerdeyse 4 katı fiatlar

aynen katılıyorum ben 30 bin bakımına giricem dışarda 120 lira serviste 250-300 tl

Sordum şimdi dışarıdaymış ama aklında kaldığı kadarı ile 80TL civarı olur dedi. Doğuş'ta 93TL kdv dahil mi değil mi hatırlamıyorum ama %5 indirimli haliydi.

Arkadaşlar şaşmazda Aydoğanlar var orayıda bir düşünün ben gittim gayet güzel karşılıyorlar hizmet güzel

Geri
Üst Alt