Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ilk bakım sorusu

ouzz

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar seat leonumu alalı 8.5 ay oldu 15005 km de şu anda ve yağ bakımını yaptırmam için uyarı veriyor. sorum şu şekilde km 15000 i geçtikten sonra garanti kapsamında herhangi bir sıkıntısı olur mu atıyorum 16000-17000 km de götürsem servise sıkıntı yaşarmıyım bir ikinci sorum da ilk bakım masrafı bana ne kadara mal olur birde yapılan işlemler nelerdir şimdiden teşekkürler

merhaba arkadaşlar seat leonumu alalı 8.5 ay oldu 15005 km de şu anda ve yağ bakımını yaptırmam için uyarı veriyor. sorum şu şekilde km 15000 i geçtikten sonra garanti kapsamında herhangi bir sıkıntısı olur mu atıyorum 16000-17000 km de götürsem servise sıkıntı yaşarmıyım bir ikinci sorum da ilk bakım masrafı bana ne kadara mal olur birde yapılan işlemler nelerdir şimdiden teşekkürler
normal şartlarda 1000 km ye kadar tolerans gösterıyolar şayet imkanın varsa fazla km gecırtme ılerde bı sıkıntı cıkarsa dırek bunu önune surerler zamanında yaptırmak en ıyısı kafan rahaat olur ;)

normal şartlarda 1000 km ye kadar tolerans gösterıyolar şayet imkanın varsa fazla km gecırtme ılerde bı sıkıntı cıkarsa dırek bunu önune surerler zamanında yaptırmak en ıyısı kafan rahaat olur ;)

peki ne kadar tutar ve neleri değiştiriyorlar yağdan başka ?

ben 17000 de girdim sorun olmadı ama + - 1000km bilginiz olsun...

teşekkürler bilgiler için bana ne kadara mal olacak peki bu ilk bakım bu yakınlarda bakıma girmiş olan yada bilgisi olan cevaplayabilir mi?

Araç dizel benzin dizel için 580 tl

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İmkan varsa bakıma hemen gitmekte fayda var. Aksi halde doğuş oto ileride yaşanacak garanti sorununda bunu önünüze koyar. Birde yakınlarınızdaki servislerden fiyat alın. Hatta tel ile arayıp pazarlık yapın.

Geri
Üst Alt