Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ilk Aracınız...

o zamanlar ceptelefonlarında kamera olmadığı için resim çekmek aklıma bile gelmemişti.fiat uno s.çok güzeldi yaa,fabrikadan çıktığı gibi orjinaldi,2001 senesinde 1 sene kullanmaya doyamadığım direksiyonu öğrendiğim ilk aracım :D

j (1).jpg1993 model mazda 323...Az kahrımı çekmedi...

Ekli dosyalar

• j (1).jpg
    j (1).jpg
    86.9 KB · Görüntüleme: 6
ilk arabam eşsiz temizlikte olan
88 model karbüratörlü BMW E30 3.16 idi
şuandaki imkanlarım olsa kesinlikle satmaz 2. araba olarak tutardım elimde

@bmw

İlk aracımı 2010 yılında aldım. Tipo nun en çok tutulan modeliydi. 99 slx ie mpi motor bordo renk. 2 sene kullandım çok memnundum. 1.500 tl lik ses sistemi vardı canavar gibiydi. Motoru harikaydı belden altı boyalıydı ama değişeni yoktu. Yakın arkadaşıma sattım arabayı ama her görünce içim burkulur. Geçenlerde bi transite arkadan girdi 1000 liralık masrafı oldu. Üzüldüm ama artık Leon'um var sikinti yok ;)

Bende resim çekmedim aslında resim alışkanlığı scw yw üye olduktan sonra başladı 13 tane araba değiştirdim ama ilk arabam 1996 toyota corolla 1.6 xei ondan aldığım zevki unutamam

Astra h 2009 cdti en az leon kadar guzel aracti leonu alma sebebim oldu bu kaza

benim de hep babamın aldıgı arabaya ortak oluyodum biniyodum kendi paramla aldıgım ilk araban leon oyüzden bi başka benim için

Geri
Üst Alt